SON DAKİKA: İbrahim Tatlıses, Bodrum’da trafik kazası geçirdi

Bodrum Yalıkavak yolunda geçirdiği trafik kazası sonucu araç içerisinde mahsur kalan usta sanatçı İbrahim Tatlıses, ekiplerin yoğun mücadelesi sonucu araçtan çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.

TATLISES’İ YANGINDAN VATANDAŞLAR KURTARDI

Kazadan sonra çarpışan kamyon ile İbrahim Tatlıses’in aracında yangın meydana geldi. Kısa sürede parlayan alevlere bu sırada yoldan geçmekte olan vatandaşlar yangın tüpleri ile müdahale ederek söndürdü. Bu sırada aracı içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses de vatandaşların müdahalesi ile alevlerden kurtuldu.

TATLISES’İN SAĞLIK DURUMU İYİ

Kurtarma ekipleri tarafından İbrahim Tatlıses ile birlikte araç içerisinden çıkarılan biri kadın 4 kişi hastaneye kaldırıldı.Ayağından yaralandığı öğrenilen Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Kadın yaralının durumun ise ağır olduğu belirtildi.

KAZA BÖLGESİNE ÇARŞAF GERİLDİ

Bu arada kazadan sonra bölgeye gelen kalabalık bir grup gazetecilerin görüntü ve fotoğraf almaması için kaza mahallinin çevresini çarşaf gerdi. Grup, yaralılar hastaneye kaldırılırken de Acil Servis girişi önünde basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için sedye ile ambulans önüne çarşaf gerdikten sonra yaralıları taşıttı.

‘Canım babam elleriyle besler’

“BENİ VİNÇLE ÇIKARIN”

Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in kaza sırasında bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği kaydedildi.

OĞULLARI OLAY YERİNDE

Öte yandan İbrahim Tatlıses’in oğulları Ahmet ve İdo Tatlıses’in olay yerine gittiği öğrenildi.

SAHNE ALACAĞI NOKTAYA GİDİYORDU

Araçtan çıkarın Tatlıses ile ilgili son durumu DHA muhabiri Fırat Akay aktardı. Akay şunları söyledi:
Kazayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Panelvan araç şarampolden çıkarıldı. Arabanın bulunduğu nokta tamamen kapatıldı. Sabahın ilk dakikalarından itibaren bölgesel yağış da vardı. Kazanın nasıl olduğu henüz bilinmiyor. Yolun kaygan olduğu bilgisi var. Tatlıses, sahne alacağı noktaya gidiyordu.

ESKİ EŞİNDEN AÇIKLAMA: ÖMRÜNDEN ÖMÜR GİTTİ

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama eski eşi Ayşegül Yıldız’dan geldi. ‘2. Sayfa’ya konuşan Yıldız, “İbrahim Bey’le az önce telefonla konuştum, çok şükür iyi. Araçta sıkıştığı yerden çıkartma çalışmaları sürüyormuş. Kızım Elif Ada’yı Bodrum’da teyzesini bırakıp, İstanbul’a dönmüştüm. Kaza haberini duyunca ömrümden ömür gitti. Çok şükür kızım da arabada değilmiş” dedi.

Mahkemenin İbrahim Tatlıses kararı‘Sen benim ana kraliçemsin’
PaYLaŞşşş