İbrahim Tatlıses’in kızı Elif Ada’dan Cadılar Bayramı paylaşımı! ‘Kocaman olmuş’

İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız ile 2011 yılında evlenmiş; ikili, kızları Elif Ada Tatlıses’i evliliklerinin ikinci yılında kucaklarına almışlardı. Çift 2013 yılında boşandığında, Elif Ada henüz bebekti. İbrahim Tatlıses’in en küçük çocuğu olan Elif Ada, şimdilerde annesi Ayşegül Yıldız ile yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda 10 yaşına giren ve anne-babasıyla birlikte doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Elif Ada, kutlamada çekilen kareleri annesi tarafınfan kontrol edilen Instagram hesabına yüklemişti. Elif Ada, anne ve babasına olan sevgisini fotoğrafların altına düştüğü; “Bir yaşıma daha girdim. Canım babama ve canım anneme çok teşekkür ederim, sizi çok seviyorum” notuyla dile getirmişti.

“SENİ SEVİYORUZ KIZIM”

İbrahim Tatlıses de kızının duygusal sözlerine, “Biz de seni seviyoruz kızım, sen bizim bir tanemizsin” diyerek karşılık vermişti. Ayşegül Yıldız ise “İyi ki doğmuşsun bebeğim, gözümün nuru, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum” yorumunu yapmıştı.

“CANIM BABAM ELLERİYLE BESLER”

Sonrasında Elif Ada, babasıyla birlikte kahvaltı yaparken çekilen fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Babasının elleriyle yemek yedirdiği Elif Ada Tatlıses, gönderisine; “Canım babam elleriyle besler…” mesajını yazmıştı.

‘Elif Ada aynı ben’

CADILAR BAYRAMI KOSTÜMLERİNİ GİYDİLER

Tüm bunların ardından Elif Ada’nın annesi Ayşegül Yıldız, kızıyla birlikte Cadılar Bayramı için kostüm giyerek kamera karşısına geçti. ‘Addams Ailesi’ adlı yapımda yer alan karakterlere bürünen anne-kız, eğlenceli karelerini takipçilerinin beğenisine sunmayı da ihmal etmedi.

Çok hızlı büyüdüğü görülen Elif Ada Tatlıses, bu kareleri “Bir günlüğüne Addams ailesine geçtim” notuyla yayınlarken, annesi Ayşegül ise; “Aynı anda gülmeden durabildiğimiz birkaç saniyeden birinde biz” mesajıyla paylaştı.

“MAŞALLAH SİZE”

Ayşegül Yıldız ve Elif Ada Tatlıses’in renkli anlarına binlerce beğeni gelirken; “Maşallah size anne-kız”, “Elif Ada’nın boyu ne kadar da çok uzamış”, “Elif Ada kocaman olmuş” ve “Çok tatlısınız” gibi yorumlar yapıldı. Hülya Avşar da anne-kızın bu hallerine kayıtsız kalmayarak, emojiyle yorum yapanlar arasındaydı.

“HERKES MASKE TAKSIN”

Öte yandan aylar önce yayınlanan İbo Show’da Tatlıses ile kızı Ada arasındaki maske diyaloğu izleyenlere keyifli anlar yaşatmıştı İmparator, kızına koronavirüs tedbirleri ile ilgili soru sorarken minik Ada, “Herkes maske taksın” cevabını vermiş; Ada’nın utangaç halleri izleyenlerin yüzünü güldürmüştü.

İbrahim Tatlıses ve eski eşi Ayşegül Yıldız, Bodrum’da buluştu
PaYLaŞşşş