HABERLER: Kimi sildirdi kimi kapattırdı! İşte ünlü isimlerin aşk dövmeleri

Birbirinden ünlü isimlerin sevgililerinin veya eşlerinin adlarını veya baş harflerini dövme yaptırmaları, magazin gündeminde birçok kez yer bulan bir durum. Ancak bu ilişkiler sona ulaştığında, aşklarını vücutlarına kazımayı tercih eden yıldız isimlerin; dövmelerini sildirmek veya değiştirmek gibi yollara başvurmaları gerekiyor.

Sylvester Stallone lüks villasını satıyor!

Sylvester Stallone

DailyMail’de yer alan habere göre; 76 yaşındaki Sylvester Stallone, kısa süre önce sağ pazısında yer alan, eşi Jennifer Flavin’in yüzünü resmeden dev bir dövmesinin üstünü ‘Rocky’ filmlerindeki köpeği Butkus’ın portresiyle kapattırarak; ilişkilerinin bitmiş olabileceğini ima etti.

Ancak Stallone’un sözcüsü, çift arasında herhangi bir sorun olmadığı konusunda ısrar etti ve karısının portresinin acemice bir şekilde üstünün kapatılmasının bir yanlış anlama olduğu konusunda ısrar etti:

Alıntı Metni

Heidi Klum

2008’de Heidi Klum, dördüncü evlilik yıldönümlerini kutlamak için o zamanki kocası Seal’ın adını sağ koluna dövme yaptırdı ve dövmesini, “Kocamın adı ve üst taraftaki yıldızlarda da üç çocuğumuzun baş harflari var” şeklinde açıklad.

Ancak 2012’de eşinden boşanan ünlü isim, dövmesinin büyük bir kısmını sildirdi.

‘Kocamın kanını emiyorum!’

Angelina Jolie

Angelina Jolie, Billy Bob Thornton ile ilk olarak 1999 yapımı ‘Pushing Tin’ filminde yardımcı yıldız olarak çalışırken tanıştı. Boyunlarına birbirlerinin kanıyla dolu olan küçük şişeler takan çift, 2000 yılında evlendi; ancak sadece iki yıl sonra boşandılar.

Birliktelikleri sırasında koluna büyük harflerle eşinin adını yazdıran Jolie, daha sonra bu dövmesini sildirip; bulunduğu yere Brad Pitt ile sahip oldukları çocuklarının doğum ülkelerini detaylandıran coğrafi harita koordinatlarını yazdırdı.

Billy ve Angelina, ayrılıklarının ardından iletişim halinde kaldılar ve aktör; onunla sık sık sohbet ettiğini açıkladı. Jolie’nin adının yer aldığı iki dövme ise, biri bir melek portresiyle kapatılmasına rağmen; hala Thornton’ın vücudunda yer alıyor.

Angelina Jolie ile Brad Pitt arasındaki şiddet davasında yeni detaylar!

Denise Richards

Ünlü aktris Denise Richards, 2002’de o zamanki kocası Charlie Sheen’in adını ayak bileğine yazdırarak, basit bir dövme yaptırdı. Ancak çift, 2005 yılında yollarını ayırdı ve Richards; ‘Charlie’ dövmesini, bir peri dövmesiyle kapattırdı. ‘Denise’ adını yazdıran Sheen ise, çareyi dövmesini sildirmekte buldu.

Bu yılın başlarında Denise, olaylı bir şekilde boşanmalarına rağmen Charlie ile aralarının ‘iyi’ olduğunu ifade etti.

‘Charlie’den boşanıp ailemi parçaladığım için suçlu hissettim’

Johnny Depp

Johnny Depp’in sağ üst kolunda 1990’da o zamanki nişanlısı Winona Ryder’a ithafen ‘Winona Forever’ yazan bir dövme vardı. Ancak ikili, 1993’te ayrıldı ve Depp dövmeyi ‘Wino Forever’ olarak değiştirdi.

Dövme konusu, bu yılın başlarında Depp’in eski eşi Amber Heard’e karşı açtığı 100 milyon dolarlık karalama davası sırasında açıldı. Duruşma sırasında Heard, eski sevilisiyle ilgili dövmeyi sorduktan sonra; aktörün ilk kez kendisine vurduğunu iddia etti:

Alıntı Metni

Amber Heard’ün avukatları, Johnny Depp’in erektil disfonksiyondan muzdarip olduğunu iddia etti!
PaYLaŞşşş