Seda Güven’den kızı Adel ile yeni pozlar

Oyuncu Seda Güven, 13 Kasım 2014 tarihinde şarkıcı Keremcem ile Paris’te evlenmişti. Ünlü çift, dokuz ay sonra 2015 yılında boşanmıştı. Daha önce ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Elveda Derken’ ve ‘Öldür Beni Sevgilim’ gibi yapımlarda rol alan ünlü isim, 2019 yılında da Ali Güzel ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin mutlu birlikteliği devam ediyor.2019 yılında Ali Güzel ile evlenmişti. Çiftin ‘Yiğit Ali’ adını verdikleri oğulları Aralık 2020’de dünyaya gelmişti.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan ve bir süredir ekranlarda boy göstermeyenGüven, geçtiğimiz aylarda müjdeli haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Oğluyla pozlarını yayınlanan ünlü isim, paylaşımına;”Bilin bakalım burada kaç kişiyiz?” notunu düşmüştü. Seda Güven’etakipçileri ve yakın dostlarından “Tebrikler”, “Maşallah”, “Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin” gibi yorumlar gelmişti.

“İKİNCİ DOĞUM KISA SÜRÜYORMUŞ”

Ünlü oyuncu, 21 Ağustos 2022 tarihinde Adel adını verdiği kızını kucağına aldı. Hamilelik sürecini sevenleriyle paylaşan Güven, yaşadıklarını anlattı. Instagram hesabından doğum anına ait fotoğrafları paylaşan Güven, altına şu notu düşmüştü:

Alıntı Metni
“Sevgili sevgilim iyi ki doğdun”

“Normal doğumun kolaylığıyla ilgili birkaç yalanı dışında iyi kız aslında” diye sözlerine devam eden ünlü isim, “Bu arada ikinci doğum daha kısa sürüyormuş… Doğru ama benim bebe biraz iri gelince son düzlükte bir zorlanmalar oldu… Ama kucağına alınca her şeyi unutuyorsun” ifadelerini kullanmıştı.

“ALİ BAYA TECRÜBELENDİ”

Güven, “Bir de canım kocam var her an elimi sımsıkı tutup Özlem’le takım halinde beni kolay doğuma hazırlayan. Ali de baya tecrübelendi şaka maka bir doulacık (doğumda anneye eşlik eden, destek olan kişi) oldu başımıza! (Bir o eksikti zaten beceremediği) Bir de ebemiz Emine vardı ki, özverili bilgisi ve şefkatiyle işini yapan. Geriye iki çocuklu ben kaldı… Ben mi? Ben iyiyim ya merak etmeyin” diyerek sözlerini noktalamıştı.

Seda Güven ve eşi Ali Güzel, Bodrum tatilinde

“KEPÇE ÇIKMIŞSIN ANNEM”

Şimdilerde ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Seda Güven, minik kızı Adel ile çektiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı. Bebeğnini yüzünü göstermeyen oyuncu, gönderisine; “Kepçe çıkmışsın annem. Ama ne yapıyım ben en iyi bunlarda çıkmışım” notunu düştü. Anne-kızın pozlarına binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumları yağdı.

PaYLaŞşşş