Cenk Eren: Türkiye’nin en şanslı erkek sanatçısıyım

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET

Cenk Eren, geçtiğimiz yıl İstanbul’daki evini Suudi Arabistanlılara bir yıl kontratla kiraya verdi. Yaklaşık altı ay önce de dairesini satan Eren, evin yeni sahiplerinin kendisine gönderdiği video ile neye uğradığını şaşırdı. Suudi Arabistanlıların evi adeta harabeye çevirdiği ortaya çıktı.

“VİCDANLA ALAKALI BİR DURUM”

Ünlü şarkıcı, görüntüleri sosyal medya hesabından, “Bir atasözü var, ‘Beş parmağın, beşi de bir olmaz’. Öyle düşünmek istiyorum. Arap dostlarımız kiraladıkları daireyi böyle kullanıp bırakıp gitmiş. Vicdanla alakalı bir durum” notuyla yayınladı.

NAZAN ÖNCEL’DEN ‘KİRA’ TEPKİSİ

Öte yandan geçtiğimiz aylarda pahalı ev fiyatlarından dert yanan Nazan Öncel, Instagram hesabından bir video yayınladı. Paylaştığı videoya ”1+1 daire bu sözünü ettiğim. Yuh ki ne yuh. Elitmiş, yemişim elitini. Hele kiralar; neyse sustum” notunu düşen ünlü sanatçı, ”Hayretler içerisindeyim doğrusu. 70 metrekare ev Taksim’de 12 milyon 750 bin. 13 milyon de sen ona yuh!” ifadelerini kullandı.

YILLAR ÖNCEKİ ANISINI HATIRLATTI

Taksim’deki satılık evlerin pahalı olmasına tepki gösteren Nazan Öncel’e, meslektaşı Cenk Eren’den yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, Öncel’e yıllar önce kendisinden aldığı şarkı fiyatını hatırlattı.

Cenk Eren: Kıyafet de şovun bir parçası

“NEREDEYSE 1+1 EV FİYATIYDI”

Cenk Eren, Nazan Öncel’in paylaşımına, ”Çok haklısınız Nazan Hanım, sizden bir şarkı istemiştim siz de vermiştiniz. Tabii ki sanatın fiyatı olmaz size ödediğim para gerçekten YUH’du. Nerdeyse 1+1 ev fiyatı gibiydi o yıllarda. Saygı ve sevgiyle her zaman çok güzel şarkılarınızla beraber olmak dileğiyle” yorumunda bulundu.

Hızını alamayan Cenk Eren, daha sonra tekrar paylaşım yapıp; “Fil hafızası vardır bende. Kinci değilim unutmam” yazdı.

“HER ERKEĞE NASİP OLMAZ”

Cenk Eren, Yeni Gazino’da muhteşem bir sahne performansına imza attı. Şarkıları ile kendisini dinlemeye gelen misafirlerine tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çeken Cenk Eren, ”Bence ben Türkiye’nin en şanslı erkek solistlerinden biriyim. Hülya Avşar ve Ajda Pekkan gibi Türkiye’nin en iyi iki kadın starı ile aynı sahneyi paylaşıyorum. Bu her erkeğe nasip olmaz. Bu yüzden kendimi ayrıcalıklı ve özel hissediyorum. Zaten ben de bu iki isim dışında kimseyle çalışacağımı sanmıyorum” sözleriyle de dikkat çekici bir açıklama yaptı.

Cenk Eren: Doğru insanı arıyorum
PaYLaŞşşş