Can Bonomo oğlunu paylaştı! ‘Ruhum’

Mutlu birlikteliklerini 2018 yılında evlilikle taçlandıran şarkıcı Can Bonomo ile oyuncu Öykü Karayel, 2021 yılının Nisan ayında oğlu Roman’a kavuşmuştu. Zaman zaman oğluyla kamera karşısına geçen Bonomo, baba olduktan sonraki duygularını anlatmış ve “Çok başka bir duygu… Daha dünyaya geleli doksan gün oldu, beni bıraksan saatlerce onunla ilgili konuşabilirim. Bir de oğlum tıpkı bana benziyor. Annesine de benzeyebilirdi ama benim kopyam gibi kendisi” ifadelerini kullanmıştı.

EŞİ VE OĞLUYLA POZ VERDİ

Can Bonomo-Öykü Kareyel çiftinden ünlü şarkıcı, eşi ve oğlu Roman ile pozunu takipçileriyle paylaşmıştı. Bonomo, paylaşımına; “Renaissance keyfi” notunu düştü. Ünlü çiftin mutluluk pozuna binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

CAN’DAN AŞK DOLU KUTLAMA

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Bonomo, geçtiğimiz aylarda 32 yaşına basan eşinin doğum gününe özel bir paylaşım yapmıştı. Karayel ile objektif karşısında verdiği aşk pozunu Instagram’dan yayınlamıştı. Ünlü isim, kısa sürede yoğun ilgi gören fotoğrafına “İmparatoriçenin doğum günü” ifadelerine yer vermişti.

Can Bonomo ve Öykü Karayel’in ailece deniz keyfi

BABA-OĞUL POZU

Eşi ve oğluyla mutluluğunu sık sık takipçileriyle paylaşan Can Bonomo, 18 aylık oğlu Roman ile pozlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü şarkıcı, oğlunun kucağında olduğu siyah-beyaz kareye, “Ruhum notunu düştü.

35 yaşındaki Bonomo, notuna nazar boncuğu ve kalp emojisi de eklemeyi ihmal etmedi. Baba-oğulun pozuna, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

“ÇOCUĞUM OLDU DİYE NE BU GÖRMEMİŞLİK?”

Öte yandan Öykü Karayel, geçtiğimiz aylarda Fox Tv’de yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programına konuk olmuştu.”Bir anda gaza gelip yaptıktan sonra seni çok pişman eden bir şey oldu mu hiç?” sorusuna da yanıt veren Karayel, önce ‘Hayır’ dese de sonrasında eline yaptırdığı dövmeyi göstererek ‘Şu’ demişti.

“Lütfen oğlumu çekmeyin!”

Konuyla ilgili konuşan güzel oyuncu, “Yani dövme insanı değilim ben. Zaten 30 yaşındayım. Hiçbir dövmem yok. Çocuğum oldu diye ne bu görmemişlik? Can bu fikirle geldi. Çok romantik, o da ‘Me’ yazdıracak falan ama çok sıkılıyorum. İstemiyorum yani. Tamam çocuğumu çok seviyorum ama… Bunu söylerken de utanıyorum, çocuğumun ismi ama sevmiyorum. Pıt diye de gidebilecek bir şey. Ondan kendime süre verdim” ifadelerini kullanmıştı.

PaYLaŞşşş