Tom Cruise’un film setini koyunlar bastı!

Hollywood’da gişe rekorları kıran filmlerindeki aksiyon sahnelerinde dublör kullanmamasıyla ünlü olan Tom Cruise, bu cesur tavrını geçtiğimiz günlerde bir kez daha göstermişti. Aktör, Güney Afrika’daki Blyde Nehri Kanyonu üzerinde uçan II. Dünya Savaşı’ndan kalma küçük bir çift kanatlı uçağın üzerinde dururken görülmüştü.

Önümüzdeki sene çıkacak olan yeni ‘Görevimiz Tehlike’ filminin çekimleri için uçuş dersleri alan Cruise, sosyal medyada yayınlanan kısa bir videoda tehlikeli bir gösteri yapmıştı. Ünlü isim, ölüme meydan okuyan şovu sırasında kask takmazken, kahverengi bir ceket ve ona uygun bir pantolon giymişti.

“YAKIT AZALIYOR”

Cruise’un, videoda şu ifadeleri kullandığı duyulmuştu:

Alıntı Metni
‘Onun bir insanı bile sevebildiğini sanmıyorum’

Ardından başka uçak, ünlü ismin olduğu uçağa yaklaşırken yaklaşırken, yönetmen Christopher McQuarrie’nin sesi gelmiş ve Cruise’a filme geri dönmeleri gerektiğini söyleyerek; “Rahatsız ettiğim için üzgünüm Tom. Işığı kaybediyoruz ve yakıt azalıyor” demişti.

“SİNEMALARDA GÖRÜŞÜRÜZ”

Bunun üzerine Cruise; “Gitmemiz gerekiyor öyle mi? Yakıtımızın az olması iyi değil” şeklinde konuşmasının ardından kameraya gülümseyerek selam vermiş ve “Sinemalarda görüşürüz” demişti. Sonrasında uçaklar, Hollywood yıldızı hala kanadın üzerinde dururken aşağı doğru süzülmüştü.

ÇİMLERİ YEMEYE BAŞLADILAR

Tüm bunların ardından Tom Cruise, ‘Görevimiz Tehlike 8’ filminin setinde ilginç bir olay yaşadı. Oyuncu ve ekibi, İngiltere’de çekim yaptıkları bölgede bir koyun sürüsüyle karşılaşmalarının ardından, prodüksiyonda frene basmak zorunda kaldı.

Koyunlar, set alanına doğru giderken görüldü ve çekim için kurulmuş bir tentenin yanındaki çimleri çiğnemeye başladı.

YOLDAN ÇEKİLDİ

Fox News’un haberine göre; 60 yaşındaki Hollywood yıldızı, bu olay karşısında gülmekten kendini alamadı ve hayvanların rahatça geçmesi için yoldan çekilirken görüldü.

Tehlikeli sahnelerde rol almasıyla adından sık sık söz ettiren Cruise, geçtiğimiz günlerde ise çekimler sırasında bir dağdan atlarken ve yamaç paraşütü yaparken görüntülendi.

Nicole Kidman’ı kızdıran ‘eski eş’ sorusu!
PaYLaŞşşş