Haberler: Thor Saevarsson, Dilan Çiçek Deniz sorusuna öfkelendi!

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Thor Saevarsson, geçtiğimiz yıl aralık ayında Dilan Çiçek Deniz’e, Boğaz’da evlenme teklifinde bulunmuştu. Sevgilisine “Evet!” yanıtını veren ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Deniz, bu fotoğrafına, “Evet’ dedim!” notunu düşmüştü. Hayranları ise oyuncunun tektaşını sergilediği gönderiye, “Mutluluklar!” yorumları yağdırmıştı.

BİRLİKTE YAŞADIKLARI EVDEN TAŞINDI

Deniz’in, önümüzdeki yaz evlenmeye hazırlandığı İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson’dan ayrılma kararı aldı. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı ortaya çıktı.

Saevarsson’un da Deniz’le birlikte yaşadığı evden ayrıldığı öğrenildi. Yakın çevresinin barışmak için araya girmesine rağmen, Deniz’in geri adım atmadığı da iddialar arasında.

Dilan Çiçek Deniz: Thor bizim örf ve adetlere alıştı

SABAHIN İLK IŞIKLARINA KADAR EĞLENDİ

Birbirlerini sosyal medyadan da silen çiftten Saevarsson, geçtiğimiz hafta Kuruçeşme’deki bir mekanda iki kız ve iki erkek arkadaşıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenirken yakalanmıştı. Magazin D’de yer alan habere göre; Saevarsson’ın, bir kız arkadaşını dudağından öpmeye çalışması dikkat çekmişti.

GÖRÜNTÜ ALINMASINI ENGELLEMEYE ÇALIŞTI

Geçtiğimiz gece Cihangir’de bir mekanda kız arkadaşı ile mekan kapısı önünde takılan Thor fotoğraflarının çekildiğini farkedince arkadaşının, yanında bulunan kız arkadaşının önünü kapatmasını ve görüntü alınmasını engellemesini istedi.

“SİZİ ANLAMADIM”

Thor, arada çekilip çekilmediğini kontrol ederek kız arkadaşına yanaşmak istese de tedirgin davrandı. Mekanın önünden ayrılan Thor’a, “Dilan Çiçek Deniz’i çok çabuk unuttunuz” sorusu sorulunca, “Sizi anlamadım ” diyerek öfkelendi.

Aşkını göğsüne kazıttı

PaYLaŞşşş