Haberler: Şarkıcı Sıla’nın babası Şükrü Gençoğlu hayatını kaybetti!

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerden biri olan şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz yıllarda babasının doğum gününü kutlamasıyla sosyal medyada gündem olmuştu. ‘Yeter’ adlı şarkısını babası için yazdığını söyleyen Sıla, mutlu aile pozunu takipçileriyle paylaşmıştı.

Şarkıcı, bu paylaşımına, “Başımı omzuna yasladım, kötü günler geçti diye başlar; Yeter. Hah işte, babama yazdım onu. Doğum günün kutlu olsun canım babam. Seni çok seviyorum. Parti başlasın” notunu düşmüştü.

“CANIM BABAM VE BEN”

Şarkıcı, çocukluk yıllarında çekilen bu fotoğrafa, “Canım babam ve ben. Tüm babalara, baba adaylarına, heveslilere, babacanlara… Bir de özlemini çektiklerimize. Her güne, hayata bir baş selamı, iyi pazarlar” mesajını yazmıştı.

ACI HABER GELDİ

Ünlü arkıcı Sıla Gençoğlu’nun (42) bir ay önce geçirdiği beyin kanaması sonrasında hastaneye kaldırılan 73 yaşındaki babası Şükrü Gençoğlu, yoğun bakımda tedavi gördüğü İzmir Tınaztepe Galen Hastanesi’nde hayatını kaybettiği öğrenildi.

1 Ocak 1949 tarihinde Acıpayam Kelekçi’de doğan kimya mühendisi Şükrü Gençoğlu, eczacı Ömür Gençoğlu ile evliydi.

Sıla hayranlarını korkuttu!

SILA’YA SÜRPRİZ YAPMIŞTI

Geçtiğimiz ağustos ayında Didim’de konser hazırlığında olan Sıla’ya babası Şükrü Gençoğlu sürpriz yapmıştı. Sıla, “Babam da sürpriz yapıp, soundcheck’i bastığına göre bu akşam fırtına gibi geçecek” demişti.

Sıla’dan İlker Kaleli’ye…
PaYLaŞşşş