Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç cevabı: Özür dilerim aşkım!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Fatma Toptaş, geçtiğimiz gün 40’ıncı yaşına girdi. Kutlama için yaklaşık üç senedir aşk yaşadığı sevgilisi Gürkan Topçu’nun Yeniköy’deki mekanında arkadaşlarıyla bir araya gelen oyuncunun doğum gününe, meslektaşı ve yakın dostu Demet Özdemir (30) de katıldı. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Topbaş, “Aslında benim haberim yoktu. Gürkan arkadaşlarımı organize ederek bana bu geceyi ayarlamış” diyerek, kendisine sürpriz yapıldığını belirtti.

“ABLA-KARDEŞ GİBİ OLDUK”

Demet Özdemir ile yıllardır bilinen dostluğu ile alakalı konuşan ve yeni yaşında dilek dileyen Topbaş, “Altı yıl bitecek. Koca altı yıl çok güzel geçti. Biz Demet ile abla kardeş gibi olduk. Yeni yaşımda da sağlık, huzur, mutluluk, evlilik ve aşk diliyorum. Zaten evlilik de yakında olacak gibi” ifadelerini kullandı.

“ANNEME BAZEN SİPARİŞ VERİYORUZ”

Özdemir, konu yemeklerden açıldığı sırada, “Çok nadir yemek yapıyorum ama elimin lezzetli olduğunu düşünüyorum. Anneme bazen sipariş veriyoruz çünkü annelerin yaptığı yemek hiçbir yerdeki gibi olmuyor, olmaz da” şeklinde konuştu.

‘Ben sokaklarda büyüdüm!’

“OĞUZHAN MUTFAĞA GİRMEYİ HİÇ SEVMİYOR!”

Gazetecilerin 28 Ağustos’ta dünyaevine girdiği şarkıcı Oğuzhan Koç ile ilgili olarak “Oğuzhan Bey hamarat mıdır?” sorması üzerine güzel oyuncu, “Böyle şeyler başlık yapılıyor ama açıkça söyleyeceğim. Özür dilerim aşkım. Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor arkadaşlar” diyerek kahkaha attı.

“ANLAŞTIK DİYEMİYORUM”

Geçtiğimiz hafta Aslı Enver’in Engin Akyürek ile birlikte başrolü paylaşacağı diziden, Enver’in hamile olduğu gerekçesiyle ayrıldığı iddia edilmişti. Meslektaşı projeden ayrılma kararı alınca, yapım şirketi de rol için Demet Özdemir’e teklif götürmüştü. Ünlü isim, konuyla ilgili sorular karşısında, “Çok üst üste haberler çıktı. Çok isterim net bir şey söylemek, bir şeye karar verilince tabii ki imza aşamasına gelirsek dile getiririm. Şu an tamamen anlaştık diyemiyorum” açıklamasını yaptı.

3 tiyatrocuya mezar olan minibüsün sürücüsü ‘tam kusurlu’

“ÇOK ÜZGÜNÜZ”

Demet Özdemir ve Fatma Topbaş, geçtiğimiz hafta Amasya’daki korkunç trafik kazasında hayatını kaybeden ve yaralanan meslektaşlarını da unutmayarak; “Bazıları bizlerin de arkadaşıydı. Ailelerine baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Çok kötü bir durum, çok üzgünüz. Müsaadenizle röportajı da burada noktalamak istiyoruz” diyerek üzüntülerini dile getirdiler.

“10 YIL SONRA İLK DEFA SÖYLÜYORUM”

Öte yandan önceki haftalarda Soho House’da gerçekleşen bir davette görüntülenen Özdemir, yeni projesi hakkında seyirciden gelen geri dönüşlerden mutlu olduğunu belirtirken, özel hayatı hakkında ise şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş