Haberler: ‘O Kız’da Ozan, Kadir’in Zeynep’in babası olduğunu öğrendi

Heyecanı yüksek, sürükleyici bir bölüm ile ekrana gelen O Kız’a bu hafta, Ozan’ın bıçaklanması sonrasında yaşanan gelişmeler damga vurdu. Ozan, Hakkı’nın tuttuğu bir adam tarafından bıçaklandı. Bu olay karşısında panik olan Zeynep ne yapacağını bilemezken, Kadir ise onlara yardım etti. Bu sırada eve geri dönen Fevzi, Zeynep ile Kadir’in yardımıyla Ozan’ı hastaneye yetiştirdi. Olayların araştırılmasının ardından Hakkı, azmettirme suçuyla gözaltına alındı.

Hastaneden sonra eve gelen Ozan, annesi ve kardeşlerini karşısında görünce şoke oldu. Ozan’ın gerçek tarafını ilk kez gören Zeynep’e, Ozan’ın annesinden büyük destek geldi. Dizinin finalinde ise nefesler tutuldu. Ozan’ın gerçekte Kadir’in kim olduğunu öğrenmesi yeni bölüme dair merakı iyice arttırdı.

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

O Kız ekrana gelen yeni bölümüyle sosyal medyada oldukça konuşuldu ve birçok yorum aldı. Ayrıca Erkan Petekkaya oyunculuğu ile yine kullanıcılardan tam not aldı.

Yönetmen koltuğuna Deniz Yılmaz Şayir’in oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı O Kız dizisi, yeni bölümü ile 26 Ekim Çarşamba günü saat 20.00’de Kanal D’de.

‘Zeynep’ten öğreneceği çok şey var’
PaYLaŞşşş