‘Yargı’, yine pazarın en çok izlenen dizisi oldu

‘Yargı’nın dün akşam yayınlanan 45’inci bölümü AB kategorisinde 8.17 reyting yüzde 19.78 izlenme payı ile, 20+ABC1 kategorisinde 8.22 reyting 18.82 izlenme payı ile TOTAL kategoride ise 6.75 reyting yüzde 16.54 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde günün en çok izlenen dizisi oldu.

Ceylin, Osman’ı yaralı bir şekilde görünce neler olduğunu ailesine sorar. Bir cevap bekleyen Ceylin’e Osman kendisini Çetin’in vurduğu yalanını söyler. Ceylin,Tolga ile birlikle Çetin’i bulmanın yollarını ararken diğer tarafta Derya Savcı ile gerilirler.

Düğümler çözülüyor

SUÇU ÜSTLENDİĞİNE EMİN OLDULAR

Ceylin yaşanan bu gerilimin ardından operasyona dair delil bulmaya çalışırken, Ilgaz ve Eren ise Serdar’ın katili olduğunu itiraf eden kişinin yalan söyleyip suçu üzerine aldığına emin olurlar. Osman’ın söylediği yalan sonrasında herkes ne yapacağını düşünürken, Merdan serinkanlılığı ile aileyi sakinleştirmeye çalışır.

“ILGAZ SENİ BU ZAMANA KADAR KAYIRDI”

Olaylardan habersiz olan Ceylin Merdan’ın mekanına giderek durumu kendisinden gizlediği için ona hesap sorar. Diğer taraftan Derya Savcı’ya karşı bir adım atmak için çiçek alıp evine giden Ceylin, dostça bir sohbet beklerken; Derya’nın “Ilgaz seni bu zamana kadar kayırmış olabilir ama ben yapmam” sözleri üzerine çıldırır. Bu olay üzerine kendisini kapıda bekleyen Tolga’ya içini döken Ceylin’in isyanı seyircilere duygu dolu anlar yaşatırken, Pınar Deniz oyunculuğuyla bir kez daha övgüleri toplamayı başardı.

Dizinin devamında Ceylin ve Ilgaz’ın romantik anları seyirci tarafından büyük beğeni toplarken ertesi gün gazetelere çıkan Pars ve Derya’nın ilişki haberi olaylara bir yenisini daha ekliyor. Ne yapacaklarını bilemeyen ikili, aynı zamanda meslekleri için de endişelenirken; Ilgaz’ın üstü kapalı verdiği tavsiye Pars’ın ne yapacağına dair merakı artırıyor.

GERİLİM ARTIYOR

Diğer tarafta kurduğu plan ile Çetin’e ulaşan Ceylin, Çetin’in Osman’ı vurmadığını öğrenerek bir kez daha anne evine hesap sormaya gidiyor. Eş zamanlı olarak tesadüfen babasından Gül ve diğerlerinin de yalan ifade verdiğini anlayan Ilgaz, Merve’nin de çelişkili ifadesiyle birlikte 4 gencin cinayet saatinde nerede olduğunu araştırıyor. Buldukları adrese giden Ilgaz ve Eren ipucu ararken, Ilgaz’ın üstü sıvayla kapatılmış kurşun izini bulması yeni bölüme dair heyecan ve gerilimi artırıyor.

‘Yargı’, heyecan dolu yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

‘Yargı’da işler karışıyor!
PaYLaŞşşş