ÜÇ KIZ KARDEŞ son bölüme Nesrin damga vurdu! Türkan’ın zor anında yetişti

Bahar GENCER/ Milliyet.com.tr
KadrosundaBerker Güven,Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, İclal Aydın, Reha Özcan ve Veda Yurtsever’in yer aldığı ve İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisi, heyecan dolu bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

SOMER GÖZALTINA ALINDI

27 Eylül Salı akşamı 19’uncu bölümüyle izleyici karşısına çıkan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde; polisler eşliğinde kapıya dayanan Nihat, Kiraz’ı kucağına almaya çalışınca çılgına dönen Somer; ona saldırdı. Olay çıkmasına engel olan polisler; Somer, Nihat ve Mine’yi karakola götürdü. Perişan olan Türkan’ın; kocasının peşinden gitmesini ise Rüçhan engelledi.

Bu sırada ifadesi alınan üçlüden Mine, Kiraz’ın babasının Somer olduğunu söylemek istedi. Somer, buna engel olmaya çalışırken; gizlice evden kaçan ve karakola gelen Türkan da kapıda belirdi. Özer’in gelmesiyle oradan uzaklaşan Türkan, kocasının çıkacağını duyunca bebeği de alarak eve gitti.

TÜRKAN’DAN EŞİNE HAKLI İSYAN

Karakoldaki işlemleri biten Mine, Somer’e alışverişe gitmesi gerektiğini söyledi. Buna karşı çıkan Somer, onun ısrarına dayanamayarak kabul etti. Evde yüreği ağzında bekleyen Türkan ise kocasını elinde poşetlerle görünce çok kızdı. İkilinin bununla ilgili tartıştığını duyan Mine, bu durumdan keyif aldı.

‘Üç Kız Kardeş’ setinden eğlenceli kareler

NİHAT İLE TÜRKAN KARŞI KARŞIYA

Özer, oğlu Somer’e; daha önceki darp suçunu hatırlatarak dikkatli olması gerektiğini öğütlerken; Nihat da Türkan’ı arayıp; onunla görüşmek istediğini söyledi. Bu durumu önce Mine’ye ileten Türkan, onun ‘Git, görüş’ demesi üzerine Nihat’la buluştu. Türkan’a gerçekleri söylemeye hazırlanan Nihat, Mine istediği için geldiğini duyunca bundan vazgeçti. Türkan’a, Mine’nin yakasından düşmeyeceğini vurgulayan Nihat, bunu karısına iletmesi gerektiğini söyledi.

BEBEK KORMAN MI GELİYOR?

Eve gidip Mine’ye olanları anlatan ve Kiraz’ın babasıyla ilgili sorular soran Türkan, istediği bilgiyi alamadı. Bunun ardından Mine’yi arayan Nihat, “İstediğini yapmayacağım. Kucağıma düşeceksin” diyerek onu tehdit etti. Salonda Mine’nin telefonun bulup; ‘Aşkım’ yazan numarayı arasa da ulaşamayan Türkan, Somer gelince onunla tost yemeye gitti. Kocasıyla keyifli bir akşam geçiren Türkan, ertesi sabah mide bulantısıyla uyandı.

Berker Güven sevgilisi Nihal Yalçın’ı öpmeye doyamadı

Kahvaltı öncesi kimse masada yokken Mine’nin telefonunu açan Türkan, Nihat’ın sesini duyduğu an Mine içeri geldi. Uzaklaştırma kararı aldırdığı için Mine’yi arayan Nihat, Türkan’a her şeyi anlatacağını belirtti; sonra da “Somer’e de karısını bana, senin yolladığını; hatta Ferit’le tuzağa düşürdüğünü de söyleyeceğim” dedi. Bu sözlerden korkan Mine de Türkan’ı bir daha Nihat’la görüşmemesi konusunda uyardı.

MUSTAFA, SOMER’İ KURTARDI

Mine’den rahatsız olan ve onun gitmesini isteyen Türkan ise Nihat’ı arayarak, Kiraz’ın babasıyla ilgili konuşmak üzere buluşmayı teklif etti. Bu konuşmayı duyan Ayla, durumu Somer’e aktardı. Sinirle şirketten çıkan Somer’in peşinden; Özer’in ricası üzerine gerçekten kim olduğunu bilmediği kardeşi Mustafa gitti. Nihat, kendisine silah çekince temkinli davranan Somer, onu alt etmek için yüzüne su atınca silah patladı. O sırada duruma müdahale eden Mustafa, Nihat’ı tuttu ve silahı boşluğa çevirdi. Onu ortamdan uzaklaştırınca da Somer ile arasındaki buzlar eridi.

‘Üç Kız Kardeş’in ‘Derya’sı Bodrum’da

Bu sırada Feride ve bebeğiyle ilgili sırrın peşine düşen Derya ve Dönüş, Serdar’ın babası Metin ile konuşmaya gitti.Böyle bir şey hatırlamadığını belirten Metin, onları evlerine yolladı. Metin’in anlattıklarına inanmayan Derya, Hakan ile Kanada’ya gitme kararı aldı. Bunu öğrenen Sadık da Hakan’ı tehdit ederek, kızının hayatından çıkmasını istedi.

NESRİN’İN HAFIZASI YERİNE GELDİ

Yaşadıklarının ardından kafası bir hayli karışan Nesrin, önce Mine ve Rüçhan Hanım’ı hatırlasa da parçaları; Türkan’ın fotoğrafını görünce birleştirdi. Eskisi gibi giyinen ve hafızası yerine gelen Nesrin, hiç vakit kaybetmeden yola koyuldu.

“İNDİR O ELİNİ”

Hiçbir şeyden haberi olmayan Türkan ise Nihat, gelmeyince köşke geri döndü. Ona çok öfkeli olan Rüçhan Korman, “Sen oğlumu öldürtmeye mi çalışıyorsun?” diyerek gelininin üzerine yürüdü. Odasına kaçan Türkan’ın peşinden koşan Rüçhan, tam ona vuracakken; Nesrin içeri girdi ve ‘İndir o elini’ diyerek dünürüne bağırdı.

SON SAHNEYE YORUM YAĞDI

Türkan’ın gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşmışken başaramaması ve Nesrin’in her şeyi hatırlayarak; Rüçhan’ın karşısına dikilmesinesosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

Alıntı Metni
‘Biriyle bir şey olursa görürsünüz’
PaYLaŞşşş