Oyuncu Arzu Oş’tan savaş yorumu!

Bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden ‘Ekmek Teknesi’nde (2002–2005) hayat verdiği ‘Sonnur’ karakteriyle hafızalarda yer edinen, yıllardır ekranlardan uzak olan Arzu Oş, önceki akşam Nişantaşı Citys’teydi.

Alışverişe çıktığını, şu sıralar reklam dublajları ve çocuklar için podcast serisi yaptığını söyleyen Oş, oyuncuların yüzüne çok fazla işlem yapmaması gerektiğini ve kendisinin doğallıktan yana olduğunu anlatıp ilginç bir itirafta bulundu.

“MERVE DİZDAR’IN VARLIĞINA ŞÜKREDİYORUM”

“Organik oyuncuyum ben. Kaşlarımı bile aldırmıyorum bu yüzden” diyen ünlü oyuncu, meslektaşlarına güzellik kaygısıyla hareket etmemeleri tavsiyesinde bulunarak şöyle devam etti:

Alıntı Metni


“ÇOK DOĞALIM, BOTOKSUM YOK”

“Biz oyuncuyuz, manken değiliz” diyen Oş, şöyle devam etti; “Gözünüzün önünde çocuk şekilde başladık bu işe. Büyüyeceğiz, yaşlanacağız daha bizimle çok vakit geçireceksiniz. Konservatuar mezunu oyuncuyum ben yüksek lisansım da var. Her sabah oyuncu olarak kalkıyorum. O yüzden çok doğalım botoksum yok” dedi.

Arzu Oş oğluna hediye aldı

“OTOSANSÜR UYGULADIM KENDİME”

Arzu Oş ayrıca İsrail’in bir süredir Gazze’de sürdürdüğü saldırıları travma olarak değerlendirip, bombalanan hastanedeki görüntüleri sosyal medyadan izleyemediğini belirtip “Herkesin bunun durması için seferberlik ilan etmesini istiyorum; din, dil, ırk gözetmeksizin. Dünya böyle bir travma görmedi herhalde, altından kalkması zor. Sosyal medyada kendime otosansür uyguladım, hiç bakmadım görüntülere. Yapacak bir şey olmayınca üzülüyorum” dedi.

Telefonunu takside unutan Arzu Oş isyan etti!

PaYLaŞşşş