Haberler: ‘Yargı’nın yeni bölümünden heyecan dolu fragman seyirciyle buluştu

Ilgaz’ın (Kaan Urgancıoğlu), cinayet saatinde Çınar (Arda Anarat) ve kızların bulunduğu yerde gördüğü kurşun iziyle biten 45’inci bölümün ardından, yeni bölümden merak dolu fragman yayınlandı. İşlenen cinayete dair bulduğu delildeki okların ailesini gösteriyor olmasından dolayı ne yapacağını bilemeyen Ilgaz büyük bir bilinmezliğin içine düşüyor.

“SİZ BENİM BABAMSINIZ”

Emniyette görünen Merdan (Cezmi Baskın), Gül (Zeyno Eracar) ve Çınar’ın söyleyecekleri merakla beklenirken; bir diğer tarafta ise Yekta’nın (Uğur Polat) ziyaretine gelen kişinin “Siz benim babamsınız” cümlesi akıllarda soru işareti bırakıyor.

“ILGAZ ‘SERDAR’I ÖLDÜRMEMİŞLERDİR’ DESENE”

Cinayeti ailesinin işlemiş olma ihtimali üzerine Ceylin (Pınar Deniz), “Ilgaz ‘Yapmamışlardır’ desene, ‘Serdar’ı öldürmemişlerdir’ desene” ifadelerini kullanıyor. Ceylin’i çaresizli sonrası hikayenin seyrine dair soru işaretleri ve merak artıyor.

Sevilen dizinin başarılı kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.45’de Kanal D’de.

Düğümler çözülüyor
PaYLaŞşşş