Haberler: Son halini görenlerin gözlerine inanamadığı Taha Duymaz’dan ‘estetik’ itirafı!

Yemek videolarıyla fenomen haline gelen Taha Duymaz, Armağan Çağlayan’ın YouTube paylaşımlarından para kazanıp kazanmadığını sorunca, “Çok şükür kazanıyorum ama hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Yetmiyor! Yemek malzemesine 400-500 TL veriyorum. Reklamdan kazancım da 3-4 bin TL. Zaten sosyal medyada ‘imkansızlıklar içinde yemek yapan’ olarak tanındım. Elimde ne malzeme varsa onunla tarif veriyorum. İnsanlar ‘Artık para kazanmaya başladın, güzel şeyler üret’ demeye başladı. Olsa zaten üretiyorum” ifadelerini kullandı.

“ARKADAŞIM BURNUMU YAPTIRDI”

Maddi imkansızlıklar sebebiyle 4’üncü sınıfa kadar okuduğunu söyleyen 19 yaşındaki Duymaz, “Bu kadar maddi imkansızlıklar içinde o estetikleri nasıl yaptırdınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

“ALLAH AFFETSİN KOCAMAN BİR BURNUM VADI”

“Bir tek burnunuzu mu yaptırdınız?” sorusu üzerine ise “Kulağımı da yaptırdım, aynı hoca yaptı. Yalan söylemek istemiyorum, para vermedim. Reklamdan ziyade doktorla aramdaki samimiyetten kaynaklı. Yine de ben onu paylaştım. Çünkü burnumdan çok memnun kaldım. Eskisinden daha güzel nefes alabiliyorum ve kocaman bir burnum vardı Allah affetsin, kötüydü yani. Şimdi mutluyum. Sokakta yürüyordum, sırf burnum gözükmesin diye burnumu kaşıyormuş gibi yapıyordum. AVM’lerde, kafelerde koltukta duvara karşı oturuyordum. Psikolojimi bozuyordu” açıklamasını yaptı.

Ailesinden habersiz şekilde estetik yaptırdığını, hastanede olmasına rağmen annesine arkadaşıyla kafede olduğunuy söyleyen Taha, ameliyatın ardındandurumu öğrenen babasının kendisine çok kızdığını da itiraf etti.

“KARAKTER MESELESİ”

Markalardan teklif alamadığını dile getiren Taha Duymaz, hakkındaki eleştirilere dair şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Taha Duymaz’a bıçaklı saldırı! Gözyaşları içinde anlattı, Yamuk tavayla yemek pişirip fenomen olan Taha Duymaz anlattı! ‘Ne yaptıysam dalga geçtiler’
PaYLaŞşşş