HABERLER: Hande Erçel’in doğum gününe özel pozları dikkat çekti!

Daha önce ‘Güneşin Kızları’, ‘Çalıkuşu’, ‘Hayat Ağacı’, ‘Siyah İnci’, ‘Azize’ ve ‘Sen Çal Kapımı’ gibi yapımlarda yer alan güzel oyuncu Hande Erçel, son dönemde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyor.

Tüm yazı birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren ikiliden 29 yaşındaki Erçel, geçtiğimiz aylarda Tarabya’da objektiflere takılmıştı.

‘EVLİLİK’ CEVABI

Oyuncu, muhabirlerin; “Sıra size geldi artık. Var mı evlilik düşünceniz?” sorusuna ise “Her şey çok güzel. Gayet iyi gidiyor” demekle yetinmişti.

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’dan romantik poz

30’UNCU YAŞA ÖZEL POZLAR

‘The Great Gatsby (Muhteşem Gatsby)’ temalı doğum günü partisi düzenleyen Hande Erçel kostümleriyle dikkat çekti. 24 Kasım 1993 doğumlu olan Hande Erçel önceki gün 30 yaşına bastı. İki farklı kostüm tercih eden Erçel, 30’uncu yaş pozlarını peş peşe paylaştı.

YAKINLARI DA KATILDI

Hande Erçel’in bu özel gününe ablası Gamze Erçel ile eşi Caner Yıldırım, sevgilisi Hakan Sabancı, ağabeyi Hacı Sabancı ile eşi Nazlı Sabancı da katıldı.

BEĞENİ YAĞDI

Erçel, ablası Gamze Erçel ile olan pozunu da paylaşımlarına ekledi. Instagram’da 30 milyonu aşkın takipçisi olan Hande Erçel’e takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

Hande Erçel’in telaşlı hali dikkat çekti

PaYLaŞşşş