Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutladı

Yıllar önce ‘Tatar Ramazan’ adlı dizide birlikte rol alan ve buradaki arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşenÖzge Özpirinçci ile Burak Yamantürk,mutlu birlikteliklerini geçen sene nikâh masasına taşımışlardı.Bozburun’da dünyaevine girenoyuncu çift, aralık ayında da kızları Mercan’ı kucaklarına almışlardı.

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Özge Özpirinçci, Ocak ayında eşi Yamantürk ile birlikte kızları Mercan’ın elini tuttukları fotoğrafı sevenlerinin beğenisine sunmuştu. Bu pozlarına beyaz kalp emojisiyle birlikte “Yavru” notunu düşen ünlü isme, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

İŞTE MERCAN BEBEK

Özge Özpirinçci, geçtiğimiz aylarda eşi Yamantürk ile Yeniköy’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Mercan’ı pusetiyle araç koltuğuna sabitlemeye çalışan ikilinin beş aylık bebekleri, ilk kez görüntülenmişti.

“ÇEKMEYİN”

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte kızı Mercan’la birlikte Bodrum’a gelen 36 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz aylarda bir AVM’de görüntülenmiş ve soruları yanıtlamamayı tercih etmişti. Özpirinçci, “Kucağımda bebeğim var” diyerek, görüntü alınmamasını istemişti.

“Keşke ben de kızımın adını Üzüm koysaydım”

ÖZGE’DEN HAMİLELİK POZLARI

Hamileliği boyunca pek paylaşım yapmayanÖzge Özpirinçci , geçtiğimiz aylardao süreçte çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına, şu notu düşmüştü:

Alıntı Metni

BEŞ YIL ÖNCEKİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

Özge Özpirinçci, uzun yıllar aşk yaşadığı Burak Yamantürk’le beş yıl önce verdiği mutluluk pozunu yayınlamıştı. Oyuncu, paylaşımına kırmızı ve mor kalp koyarak eşini etiketlemişti. Aynı kareyi Yamantürk de takipçileriyle paylaşmıştı. Çiftin yıllar önceki pozu dikkat çekmişti.

Burak Yamantürk’ten kızları Mercan ile aile pozu

BİRİNCİ YIL KUTLAMASI

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan ve bir süredir sosyal medyayı da aktif olarak kullanmayanÖzge Özpirinçci ile Burak Yamantürk’ten yeni pozlar geldi. Evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutlayan ikili, nikâh töreninde çekilen kareleri paylaştı. Yamantürk, eşiyle pozlarına; “Birinci yılımız kutlu olsun karıcığım” yazıp kalp emojisi koyarken; Özpirinçci de mor kalp emojisi ekleyerek, “Birinci yılımız kutlu olsun kocacığım” notunu düştü. Oyuncu çifte binlerce beğeni ve “Maşallah”, “Nice mutlu, birlikte, muhteşem yıllarınız olsun” gibi yorumlar geldi.

“ÖNCELİĞİM MERCAN”

Öte yandan Özge Özpirnçci, geçtiğimiz aylarda setlere ne zaman döneceği konusuna; “Şu anda çalışmak değil, önceliğim Mercan. Belli de olmaz. Gelen iyi bir teklif olduğunda Mercan da benimle sete gider gelir” açıklamasını yapmıştı.

Özge Özpirinçci trafik gürültüsüne isyan etti!
PaYLaŞşşş