Ece Gürsel takipçilerini geçmişe götürdü! ‘Annem şimdiki ben’

Zaman zaman açıklamalarıyla adından söz ettiren Ece Gürsel, geçtiğimiz aylarda uzun zamandır hayatında kimse olmadığını belirtmiş ve “Aşkta yüzüm gülmüyor ama işlerimde tam tersi. Çalışmayı, ilişki yaşamaya tercih ettim her zaman” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü isim, “İlişkide en çok neyi ararsınız, aşk mı, para mı?” sorusuna, “O kadar çok şey arıyorum ki, o yüzden yalnızım. Tabii ki parası olsun, güçlü olsun. Ben güçlü bir insansam, benim altımda ezilemez. Dengeli olması lazım. Ne benim altımda olmalı ne de benim üstümde… Dengeyi kuramazsan o ilişki yürümez zaten. Yakışıklı olsun tabii benim yanıma yakışsın” cevabını vermişti.

Gürsel, “Şimdi ki ilişkileri nasıl görüyorsunuz?” sorusunu ise “Şimdi bir evlendiklerini duyuyoruz bir de ayrıldıklarını… Çok kötü gidiyor ilişkiler. Sosyal medya çok kötü. Sosyal medya olduğu sürece hiçbir ilişkiler yürümez” diye yanıtlamıştı.

“24 saat çalışsam da ‘yoruldum’ demeyeceğim”

AİLE POZUNU PAYLAŞTI

Bir dönemin gözde mankenlerinden Ece Gürsel, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla; babasının vefatının yedinci yılını andı. Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü isim; babası, annesi ve ablasının yer aldığı bir kareyi paylaştı.

Ece Gürsel, yıllar önce çekilen fotoğrafa; “Canım babamın aramızdan ayrılışının 7’nci yılı. Sevgi ve rahmetle. Yalnız ablam nasıl da Bella, ben nasıl da Sera… Annem de şimdiki ben” notunu düştü.

39 yaşındaki model, kendisine iyi dilekte bulunan takipçilerine de teşekkür etti. Ece Gürsel’in annesi Yıldız Argan’a benzerliği dikkat çekti.

PaYLaŞşşş