HABERLER || Umut Evirgen paylaştı! Farah Zeynep Abdullah ile siyah beyaz kare…

Son olarak oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Umut Evirgen, geçtiğimiz aylarda ünlü isimle yollarını ayırmıştı. Uzun süre birlikte görüntü vermeyen ve sosyal medya üzerinden de paylaşım yapmayan ünlü çiftten Sarıkaya’nın, ayrılıkla ilgili yakın çevresine; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenilmişti.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR

Ayrılığın ardından Umut Evirgen’in adı, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk dedikodularına karışmıştı. İkilinin Emirgan’da bilinen bir mekanda buluştuğu haberleri gündem olurken; Abdullah ve Evirgen ne olduysa bu haberlerin akşamında birbirini takipten çıkmıştı.

“YAKIN ARKADAŞIZ”

Ünlü isimler, geçtiğimiz haftalarda da Evirgen’in Emirgan’daki mekanında sabah saatlerine kadar eğlenmişti. Farah Zeynep Abdullah’ı mekandan arkadaşının aracı ile kendi evine gönderen işletmeci, kendi aracı ile arkadan gitmişti.

Umut Evirgen’in arkadaşı, oyuncuyu Evirgen’in evine götürerek gazetecileri fark edince; ileri doğru sürmeye devam etmişti. Ardından eve giren Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen çifti “Yakın arkadaşız!” demişti.

Umut Evirgen’den rahatsız oldu!

AYNI KONSERDEN PAYLAŞIM YAPTILAR

Bir süredir aşk yaşadıkları söylenen ikili, sonrasında Yunanistan’daki bir konserde ortaya çıkmıştı. Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen’in aynı konserden paylaşım yapması, aşk iddialarını kuvvetlendirmişti.

FARAH DA MASADA

Sonrasında ise Umut Evirgen’den, Farah Zeynep Abdullah’la ilk paylaşım gelmişti. Yakın dostları Hazar Ergüçlü-Onur Ünlü çifti, Birkan Sokullu ve Serkan Keskin ile bir araya gelen Evirgen, bu anlarda çekilen fotoğrafı “İzleme komitesi” notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.. Masada Farah Zeynep Abdullah’ın da olması dikkatlerden kaçmamıştı.

“ÇOK ESKİ BİR HİKAYE BU”

Tüm bunların ardından Umut Evirgen (32), güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah (33) ile çektiği bir karesini 52 bin takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladı.

Siyah-beyaz pozlarına, “Çok eski bir hikaye bu… Kimin umurunda? FZA” notunu yazan ünlü ismin paylaşımı, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

‘Şiddeti hiç bu kadar yakından tanımamıştım’
PaYLaŞşşş