Nihat Doğan’ın eşi Arezoo Gharlar’dan karnı burnunda poz

Arkadaş ortamında tanışan ve yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Nihat Doğan ile Arezoo Gharlar, sürpriz şekilde hayatlarını birleştirmişti. Düğünde nikah şahidi Erol Köse olurken; törenden kareler sosyal medyada gündem olmuştu. Nihat Doğan, mutlu gününden karelerine, “Sen, bana Allah’ın verdiği bir ödülsün. Sen bana cennetten bir gülsün, gülücüksün. Hoş geldin hayatıma. Sonsuza kadar birlikte yaşamak yaşlanmak dileğiyle dünyam benim. Bir maşallahınızı alalım” notunu düşmüştü.

“PEŞİNDEN ÇOK KOŞTUM”

Doğan’ın hayatını birleştirdiği Arezoo Gharlar’ın üç aylık hamile olduğu iddiası da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili sessizliğini Hürriyet’e bozan ünlü türkücü, “Dini nikâhımız yapılmıştı. Düğün yapacağımız esnada amcamın hanımını kaybettik. Bu nedenle düğünü ertelemiştik. Ama eşimin bebek beklemesi nedeniyle şimdi resmi nikâhı kıydık. Arzu Hanım’ın peşinden çok koştum, evlenmek için çok uğraştım. Sonra annemle İran’a gidip ailesinden istedik. ” şeklinde konuşmuştu.

Zarar edince mekanını devretti

“BEBEK İÇİN ELİMİZİ ÇABUK TUTMAK İSTEDİK”

Eşini evliliğe ikna etmek için peşinden İran’a gittiğini vurgulayan şarkıcı, “Dostlarımız haber vermeden evlendiğimiz için kırılmış ama bebek için elimizi çabuk tutmak istedik. Allah nasip ederse, daha sonra büyük bir düğün yapacağız” demişti.

BÜYÜYEN KARNI DİKKAT ÇEKTİ

Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, önceki gün asansörde poz verdi. Doğan’ın altı aylık hamile eşi, karnı burnunda fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. İkilinin neşesinin oldukça yerinde olduğu gözlendi. İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan 46 yaşındaki türkücünün oğlu olacak.

‘Kardeş acısı çok zormuş’
PaYLaŞşşş