Seda Bakan’dan kızı Ela’ya: 40’ımız uçuyor!

Müzisyen Ali Erel ile 2014 yılından bu yana mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Seda Bakan, 2019’da kızı Leyla’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Bakan, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne olmuştu.

Ünlü çift, kızlarına ‘Ela’ adını verirken, doğumun gerçekleştiği hastaneden yapılan açıklamada, “Anne Seda Bakan Erel ve bebeğin sağlık durumları gayet iyi. Sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” denilmişti.

“DAMATLARI SEVECEĞİZ”

Hastane çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bakan, kızı Ela’nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve güzel bir doğum süreci geçirdiğini ifade etmiş ve “Ailemiz kızlar kampı gibi oldu. Ali’de bir tane daha kızı olsun çok istiyordu, onun dilediği oldu. Bizim ailede sadece kız var biliyorsunuz. Erkek için artık damatları seveceğiz” diyerek gülümsemişti.

Seda Bakan, kızlarını paylaştı

ELA İLE POZ VERDİ

Seda Bakan’dan doğumdan günler sonra yeni bir paylaşım gelmişti. Küçük kızı Ela’nın kucağında olduğu kareyi, Instagram hesabının haikyeler bölümünden paylaşan ünlü oyuncunun keyifli hali dikkatlerden kaçmamıştı. Ardından bir paylaşım daha yapan Bakan, kızı Leyla’nın da arkada göründüğü kareyi yayınlamıştı.

“TEKRAR BAŞA SARDIK”

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran ünlü oyuncu, geçtiğimiz hafta Emirgan’da bir kafeden çıkarken objektiflere takılmıştı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan, şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni
Seda Bakan: Hadise’ye bayılıyorum

“GİDECEK KENDİLİĞİNDEN”

Seda Bakan, “Doğum kilolarım var biraz ama gidecek kendiliğinden. Spor yapacak hiç vaktim olmuyor. Bugün de hastayım biraz çok konuşamayacağım müsaadenizle” ifadelerini kullanmıştı.

“40’IMIZ UÇUYOR”

İkinci kez anne olan Bakan, doğalı tam kırk gün olan ikinci kızı Ela için evinde mevlit yaptı. 36 yaşındaki güzel oyuncu, kızının bu özel gününden fotoğrafları da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. “40’ımız uçuyor” diyen ünlü isim, kızının kucağında olduğu anları da “Çok şükür” diyerek yayınladı.

Seda Bakan’ın Jennifer Lopez rüyası!
PaYLaŞşşş