Nazlı Sabancı’dan Hacı Sabancı’ya: Her şey sarıldığımızda daha güzel

Üç yıldır birlikte olan ve geçtiğimiz aralık ayında evlilik yolunda ilk adımı atan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti, 3 Eylül 2021 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili’nin vefatı nedeniyle ertelemişti.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Kayı ve Sabancı, acı haberden tam 40 gün sonra sessiz sedasız bir şekilde Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturmuştu.

Balayı tatili için yola çıkan Hacı Sabancı, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı ” Meet the Mrs” (Karımla tanışın) notu ile paylaştı. 28 yaşındaki Nazlı Kayı ise eşi Hacı Sabancı ile nikah sırasında çekilen fotoğraflarını “With my husband” (Kocamla) sözleriyle paylaşmıştı.

Ünlü çiftin, paylaşımlarına kısa sürede binlerce beğeni ve “Tebrikler”, “Çok güzelsiniz”, “Hep mutlu olun” gibi yorumlar yapılmıştı.

Nazlı Kayı’nın gelinliğinin fiyatı belli oldu

NAZLI’DAN SOYADI HAMLESİ

Balayını Meksika’da geçiren ünlü çiftten Nazlı Kayı’nın, nikahtan bir ay sonra 254 bin takipçisi bulunan Instagram hesabını “Zeynep Nazlı Sabancı” olarak değiştirmesi dikkat çekmişti.

RÖTARLI DÜĞÜN GERÇEKLEŞTİ

Nazlı Kayı (28) ve Hacı Sabancı’nın (35) rötarlı düğünü, geçtiğimiz haziran ayında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşmişti. Aile ve yakın dostlarının katıldığı gecede, mutluluklarını taçlandıran Sabancı çiftinin nikah töreni yakın arkadaşları tarafından sembolik bir şekilde gerçekleştirilmişti.

Hacı Sabancı’dan Nazlı Kayı’ya 265 bin TL’lik saat

BİRİNCİ YIL DÖNÜMÜ

Şimdilerde mutlu birliktelikleri devam eden çiftten Nazlı Sabancı, evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Eşi Hacı Sabancı ile nikâh törenlerinden bir fotoğrafı paylaşan sosyetik güzel, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Bu paylaşıma kayıtsız kalmayan Hacı Sabancı ise eşinin gönderisine kalp emojisiyle yorum yaptı.

PaYLaŞşşş