‘Avrupa Yakası’nın Volkan’ı Ata Demirer’den ‘dizi’ cevabı!

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Ata Demirer, önceki gün sağlık kontrollerini yaptırmak için geldiği Nişantaşı’ndaki bir doktor kliniği çıkışı objektiflere takıldı. Kan verdiğini ve genel sağlık durumunun iyi olduğunu anlatan oyuncu, Bursa’da çekilen ‘Bursa Bülbülü’ adlı sinema filminin vizyona girmesi için gün saydığını söyledi: Bakalım filmi bitti, bekliyoruz. Artık takdir seyircinin. Son sözü onlar söyleyecek.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haziran ayında ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’in doğduğu iki katlı evin önünde fotoğraf yayınlayıp, “Zeki Müren’in doğduğu ev, daha doğrusu sora sora buldum. Keşke bir tabela, bir yazı olsaydı üstünde? Hiç anlamadım neden yok?” mesajını yazmıştı. Demirer, gelen olumsuz yorumlar nedeniyle paylaşımı silmişti.

Ata Demirer’den Acun Ilıcalı’ya gönderme!

“ELEŞTİRİ OLARAK YAZMADIM”

Sildiği tweet’le ilgili soru üzerine Ata Demirer, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“DEĞECEK İŞ OLURSA DİZİ YAPARIM”

Yıllardır hiçbir dizide yer almayan, son olarak ‘Avrupa Yakası’nda ‘Volkan’ karakterini canlandıran başarılı komedyen, “Yeniden dizi yapmayı düşünmüyor musunuz?” sorusuna, “Bilmiyorum. İyi, değecek bir iş gelirse değerlendiririm” cevabını verdi.

‘Bu fotoğrafta peder bey beni ıslıyor’

‘AVRUPA YAKASI’ İTİRAFI!

Nisan 2021’de Hülya Koçyiğit’in sunumuyla TRT 2’de yayınlanan ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk olan Ata Demirer, ‘Avrupa Yakası’nın hayatındaki dönüm noktalarından biri olduğunu vurgulamıştı.

Alıntı Metni

“MAHALEYE DÖNÜŞ”

Ata Demirer, ‘Bursa Bülbülü’ filminin çekimlerini çocukluğunun geçtiği Bursa’da gerçekleştirmişti. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran oyuncu, çocukken çekilen bir pozun aynısını vermişti. O günleri yad eden ünlü isim, gönderisine; “Mahalleye dönüş” notunu düşmüştü.

Ata Demirer’den Bafetimbi Gomis paylaşımı!
PaYLaŞşşş