Zeynep Bastık’tan yeni pozlar! Kendini Rocky’e benzetti

Son dönemin yükselen yıldızlarından biri olan Zeynep Bastık, reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış ile uzun yıllardır sürdürdüğü birlikteliğini geçtiğimiz yıl temmuz ayında nikah masasıyla taçlandırmıştı. Nikâh öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Zeynep Bastık, “Çok büyük bir heyecan içerisindeyim. Umarım dostlarımızla güzel bir gece geçiririz” açıklamasını yapmıştı.

“BİRBİRİMİZİN HAYATINDAN ÇIKMIYORUZ”

Üç yıllık birlikteliğin ardından evlenen ikili, geçtiğimiz aylarda ise sürpriz şekilde boşanma kararı almıştı. Evlilikte bir yıl dolmadığı için kanunen boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye başvuru için beklediği öğrenilmişti. Ünlü şarkıcı, gündem olan haber sonrası sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

“SENİ ÇOK SEVİYORUM ZEYNOCUM”

Tolga Akış ise sosyal medya paylaşımına, “Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili ilk ve son iki cümle edeyim. Haber doğru fakat Zeynep benim sevgilim veya eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet, ama birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olamaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeynocum” notunu düşmüştü.

11 aylık evliliğini bitirmişti!

“KİMSE BOŞANMAK İÇİN EVLENMİYOR”

Geçtiğimiz haftalarda tek celsede boşanan çiftten Zeynep Bastık, sonrasında Show TV’den Ömür Sabuncuoğlu’na konuk olmuştu. Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan ünlü şarkıcı, boşanmasıyla ilgili de sessizliğini bozmuştu.

Bastık, “Kimse boşanmak için evlenmiyor ama biz eş olma durumunu beceremedik. Birbirimizi yıpratmadan bu işin yürümediğini gördük ve ayrılık kararı aldık. Hala görüşüyor, çalışıyoruz ama eş ve sevgili olma durumu bizim için bitti. Eş olma durumunu sürdürmek zorunda olmadığımızın farkına vardık” ifadelerini kullanmıştı.

‘Son güneşli günler’

“ACI YOK ROCKY”

Genç şarkıcı, son olarak tarzıyla adından söz ettirdi. Zeynep Bastık renkli mini şortu üstüne ceket giydi. Kombinini beyaz çorap üzerine topuklu ayakkabı giyerek tamamlayan Bastık kendisini Rocky’e benzetti. “Acı yok Rocky” notuyla paylaşım yapan Bastık’ın tarzı rüküş bulundu.

PaYLaŞşşş