Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı’dan Çırağan Sarayı’nda görkemli düğün! İşte ilk kareler

Üç yıldır birlikte olan ve geçtiğimiz aralık ayında evlilik yolunda ilk adımı atan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti, 3 Eylül 2021 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili’nin vefatı nedeniyle ertelemişti.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Kayı ve Sabancı, acı haberden tam 40 gün sonra sessiz sedasız bir şekilde Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturmuştu.

Balayı tatili için yola çıkan Hacı Sabancı, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı ” Meet the Mrs” (Karımla tanışın) notu ile paylaştı. 28 yaşındaki Nazlı Kayı ise eşi Hacı Sabancı ile nikah sırasında çekilen fotoğraflarını “With my husband” (Kocamla) sözleriyle paylaşmıştı.

YORUM YAĞDI

Ünlü çiftin, paylaşımlarına kısa sürede binlerce beğeni ve “Tebrikler”, “Çok güzelsiniz”, “Hep mutlu olun” gibi yorumlar yapılmıştı.

Nazlı Kayı’nın gelinliğinin fiyatı belli oldu

NAZLI’DAN SOYADI HAMLESİ

Balayını Meksika’da geçiren ünlü çiftten Nazlı Kayı’nın, nikahtan bir ay sonra 254 bin takipçisi bulunan Instagram hesabını “Zeynep Nazlı Sabancı” olarak değiştirmesi dikkat çekmişti.

RÖTARLI DÜĞÜN GERÇEKLEŞTİ

Nazlı Kayı (28) ve Hacı Sabancı’nın (35) rötarlı düğünü, dün akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. Aile ve yakın dostlarının katıldığı gecede, mutluluklarını taçlandıran Sabancı çiftinin nikah töreni yakın arkadaşları tarafından sembolik bir şekilde gerçekleştirildi.

Hacı Sabancı’dan Nazlı Kayı’ya 265 bin TL’lik saat

Davette ünlü isimler şıklıkta adeta birbiriyle yarıştı. Tarzıyla sık sık adından söz ettiren Nazlı Sabancı’nın ‘Zuhair Murad’ imzalı gelinliği ise oldukça beğenildi.Çırağan Sarayı’nda görkemli düğünden kareler sosyal medyada paylaşıldı.

PaYLaŞşşş