Özge Özder’den ‘Sadakatsiz’ itirafı! ‘Hiç kimse bir şey anlamadı’

Özge Özder, “Daha önce hayvanlarla ilgili çalışmalarım oldu, onlara annelik yaptım. Ama insanın kendi evladı olması çok başka, çok duygusallaştım. Bebeklerle ilgili herhangi kötü bir şeye hiç tahammülüm kalmadı. Annelik biraz açık yara gibi, dokunduğunuz anda gidiyor. Empati duygusu çok daha yüksek oluyor” dedi.

“EŞİMDEN SONRA İLK ÖĞRENEN ‘SADAKATSİZ’İN YAPIMCISI OLDU”

Hamile olduğunu ‘Sadakatsiz’ dizisinin setinde öğrenen oyuncu, yapımcı Fatih Aksoy’un bu konuda kendisine çok destek olduğunu söyledi.

Alıntı Metni

“BİR SÖZ VERDİM”

Hamilelik döneminde mesleğinden uzak kalmadığını belirten Özge Özder, “Doğuma iki gün kala setteydim. Doğumdan üç hafta sonra da geri döndüm. Fatih Bey’e bir söz verdim. ‘Öyle baklava börek yiyerek, kendine kötü davranarak bir hamilelik geçirme hemen de bize geri dön, bizi zor durumda bırakma’ dedi. O bana o imkanı verdi, ben de var gücümle hemen sete geri döndüm. Hiç kimse de bir şey anlamadı” ifadelerini kullandı.

‘Bu hikayede yanan Volkan oldu’

“İŞİN SIRRI TOPLUMSAL GERÇEKLİĞİ UNUTMADAN UYARLAYABİLMEK”

‘Umutsuz Ev Kadınları’, ‘Mucize Doktor’ ve ‘Sadakatsiz’ gibi büyük ilgi gören uyarlama dizilerde rol alan oyuncu, “Bunu bence en iyi yapan ekip MF ve MED Yapım. Bence bunun sırrı da toplumsal gerçekliği unutmadan onu uyarlayabilmek. Yoksa çok emanet kalıyor, bize ait değilmiş hissi veriyor. O konuda Fatih Aksoy çok güzel analiz ediyor ülkeyi ve bu anlamda senaristlere çok güzel notlar veriyor. Öyle ilerletiyorlar ve başarıyı da yakalıyorlar” şeklinde konuştu.

“MESLEĞİMİ İYİ YAPTIĞIM İÇİN ÜNLÜ OLDUM”

Özge Özder, “Ünlü olmanın birçok yolu var aslında. Oyuncu olmak biraz daha emek ve zahmet isteyen bir şey. Bence okumak da gerektiren bir şey ama okuyamıyorsak önümüzde bir proje varsa da kendini maksimumda geliştirmek en kıymetlisi tabii ki. Ne güzel ki şimdiye kadar kendimle ilgili hep şu tanımlamayı yaptım. Ben ünlü ya da popüler insan olduğum için bana oyunculuk şansı verilmedi. Bu benim mesleğim. Ben oyunculuk okudum, oyuncuydum ve mesleğimi iyi yaptığım için ünlü oldum. Bu başka bir kademe. Bir de o yolu tersten yürüyenler var. Alaylı olup, çok güzel kendini eğiten insanlar var. O da tercih, kendini eğitmek günün sonunda bir tercih” açıklamasını yaptı.

Sinan Güleryüz SMA hastası Pera bebek için verdiği sözü tuttu
PaYLaŞşşş