Seda Bakan ikinci çocuğunu kucağına aldı

Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019’da kızı Leyla’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Bakan, bugün ikinci kez anne oldu.

“HOŞ GELMİŞ MİNNOŞUMUZ”

Ünlü oyununun yakın dostu Hadise Açıkgöz, güzel haberi Instagram hesabından yaptığı ve “Hoş gelmiş minnoşumuz” notunu yazdığı paylaşımla duyurdu.

“ANNE VE BEBEĞİN SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ”

Seda Bakan da aynı fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü çift, bu sabah İstanbul’da özel bir hastanede dünyaya gelen kızlarına ‘Ela’ ismini verdi.Doğumun gerçekleştiği hgastaneden yapılan açıklamada, “Anne Seda Bakan Erel ve bebeğin sağlık durumları gayet iyi. Sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” denildi.

‘Bebek gördüğü zaman dayanamıyor’

“NEYDİM, NE OLDUM”

Seda Bakan, geçtiğimiz mayıs ayında İspanya’nın Barselona kentine gitmişti. Güzel havanın tadını çıkaran ünlü oyuncu, plajda çekilen tatil fotoğrafını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmemişti.

2018 yılında da aynı yerde tatil yapan beş aylık hamile Seda Bakan, bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından ‘tbt’ etiketi ile iki fotoğrafını karşılaştırmış ve altına “Neydim, ne oldum adlı çalışma” notunu düşmüştü.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Yaklaşık 60 bin beğeni alan gönderiye;”Her zaman güzelsin”, “Anasın sen ana”, “Annelik çok yakıştı”, “Maşallah”, “En güzel değişim”, “Şimdi de annelik güzelliği var üzerinde” ve “Her zaman zarif” şeklinde yorumlar gelmişti.

Sosyetik güzelin izinden gitti
PaYLaŞşşş