Survivor Mert Öcal ve Sude Burcu’dan aşk pozları

Survivor’dan önce aşk yaşayan Mert ve Sude, bu ilişkiyi gizli tutmayı tercih etmişti. Evrim Keklik, oyun alanında Sude ve Mert’e “Aranızda bir şey mi var?” diye sorunca gerçekler ortaya çıkmıştı. Mert, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Sude’ye çiçek hediye etmişti. Sürprize karşılık veren Sude, teşekkür edip, çiçeği almış ve ünlü oyuncunun Sevgililer Günü’nü kutlamıştı.

“BU ADAMLA NELER YAŞADIĞIMI BİLEMEZSİN”

Mert’in bu hamlesi, Nisa Bölükbaşı’nı kızdırmıştı. Gönüllüler adına mücadele eden Nisa, takım arkadaşı Sude’ye Mert’in dışarıda bir ilişkisi olduğunu söylemiş ve “Daha havaalanında ‘Seni seviyorum’ dedi. 10 saniye sonra senin yanına geldiyse bu içimi yiyor anladın mı?” sözleriyle tepkisini dile getirmişti. Sude ise, “Bu çok özel bir konu! Sen benim neden devam ettiğimi bilemezsin. Daha önceden benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin” ifadelerini kullanmıştı.

Mert ve Makbule’nin birlikteliğini bildiğini söyleyen Nisa, bildiklerini Sude’ye anlatmıştı. Survivor 2020’de yarışan Makbule Şakalakoğlu da Nisa’ya sarıldığı fotoğrafı yayınlayarak, yakın arkadaşının desteğine karşılık vermişti. Sosyal medyada Mert Öcal’ı takip etmeyi bırakan Şakalakoğlu, birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırmıştı.

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu Survivor’da aynı dönemde mücadele ettiği Sude Burcu ile ortaya çıkan Mert Öcal, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin tatil pozlarına yaptığı yorumla adından söz ettirmişti.

Survivor oyun öncesi Mert ve Sude buluştu!

“VAY VAY VAY”

Instagram’da 329 bin takipçisi bulunan Survivor Sude, beyaz şortlu pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Mert Öcal, sevgilisinin 35 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum alan gönderisine, “Vay vay vay” mesajını yazdı ve alev emojisi eklemişti.

KALPLİ PAYLAŞIM

Geçtiğimiz haftalarda Survivor All Star’dan elenen 26 yaşındaki tekvandocu ve zumba eğitmeni Sude Burcu, bunun öncesinde ise Türkiye’ye gelir gelmez soluğu 39 yaşındaki sevgilisinin yanında almış ve oyuncuyla çektikleri kareye kırmızı kalp emojisi koyarak sosyal medyada paylaşmıştı.

AŞK POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Mert Öcal ve Sude Burcu, Instagram hesabından yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.Survivor sonrasında her anlarını birlikte geçiren ve mutlu ilişkilerini sürdüren Mert Öcal ve Sude Burcu, aşk pozlarıyla olay yarattı.

Sude Burcu ve Mert Öcal’ın aşk pozu sonrasında takipçileri, “Maşallah çok yakışıyorsunuz” yorumlarında bulundu.

Survivor Sude Burcu ve Mert Öcal birlikte tatile çıktı!
PaYLaŞşşş