Özcan Deniz ile Samar Dadgar’dan yeni nikah fotoğrafları

Özcan Deniz, 2018’de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılığın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir süre sonra modacı Samar Dadgar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

20 Ocak’ta sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan ikilinin, sessiz sedasız dünyaevine girdiği ise geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti. Çift, balayı için Dubai’yi tercih etmişti.

“SENİ SEÇİYORUM”

Samar Dadgar, evlilik haberlerinin yayılmasının ardından gelinlikli bir pozunu paylaşmış ve şu mesajı yazmıştı:

Alıntı Metni

“İLLA NİKAH MASASINA MI OTURMAK LAZIM?” DEMİŞTİ, TÖRENE KATILMADI

Öte yandan Özcan Deniz’in bu evliliğe karşı çıkan ve daha önce konuyla alakalı, “İstemiyorum” yorumunu yapan annesi Kadriye Deniz, düğün törenine katılmamıştı. Deniz, geçtiğimiz aylarda, “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

“AİLE ARASINDA KALACAKTIR”

Balayı dönüşü havalimanında görüntülenen Özcan Deniz, Deniz, annesinin bu evliliği istememesi ve nikaha katılmamasıyla ilgili sorulara; “Ailevi sorunlarımız aile arasında kalıyor ve kalacaktır. Teşekkür ederiz arkadaşlar” cevabını vermişti.

‘BEBEK’ İDDİASI

Posta gazetesinde yer alan habere göre; nikahtan kısa bir süre sonrasında ise Samar Dadgar’ın hamile olduğu ve bir kız bebek beklediği iddia edilmişti.

YENİ FOTOĞRAFLAR PAYLAŞTI

Sürpriz evlilik ve bebek haberiyle çok konuşulan ünlü çiftten Samar Dadgar, son olarak sade nikah törenlerinden yeni fotoğraflar paylaşmasıyla gündeme geldi.

28 yaşındaki Dadgar, peş peşe yaptığı paylaşımlarına kuğu emojisi koyarak “Hatıralar” notunu düştü. İranlı moda tasarımcısının paylaşımına binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar tektaşını gösterdi, Feyza Aktan’ın darp davası! Eski eşi Özcan Deniz ifade verdi
PaYLaŞşşş