Talat Bulut: Ne kadar şöhret olup olmadıklarına bakmak lazım!

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
‘Yasak Elma’nın Halit Argun’u Talat Bulut, son olarak ‘Mahkum’ dizisinde ‘Sinyor’ karakterini canlandırdı. Nişantaşı’nda görüntülenen Bulut, başrolünü Akın Akınözü ile paylaşacağı, Eylem Canpolat’ın yazdığı, Aytaç Çiçek’in yöneteceği, yeni sezonda ekranlara gelecek ‘Tuzak’ adlı dizideki rolü hakkında açıklama yaptı.

“TRAVMATİK ROLLER BANA İYİ GELİYOR”

Usta oyuncu, “Bana yakışan bir rol, hafif psikolojik travmaları olan iş insanını oynayacağım. Seviyorum bu rolleri, oyunculuğu besliyor bu karakterler. Sürekli düzgün, iniş çıkışları olmayan adamlar gerçek oyuncuları besleyen karakterler değil. Daha travmatik, karakteri zorlayıcı, seyircinin ilgisini çekecek hale dönüştürmek, öyle karakterleri oynamak daha iyi geliyor bana” şeklinde konuştu.

‘200 bin TL almışım çok mu?’

“İSPANYA’DA OYNASAYDIM ANTONIO BANDERAS PİYASADA OLMAZDI”

Türk dizilerinin artık dünyanın pek çok noktasında yayınlandığını dile getiren Bulut, 1993 yılında İspanya ve Kanada’dan oyunculuk için teklif aldığını ancak değerlendiremediğini açıkladı.

“Yurt dışından teklif gelse yapar mısınız?” sorusu üzerine dil eksikliğinin önemli olduğunu ve Türk oyuncuların yurt dışına açılmasını bilmediğini söyleyen Bulut, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“POPÜLARİTENİN GETİRDİĞİ DİSİPLİNSİZLİK VAR”

Talat Bulut, yeni genç oyuncuların popülarite nedeniyle disiplinsizlik tavırlar göstermesinden rahatsız olduğunu söyledi. “Yeni oyuncuların çok havalı ve kaprisli olduğuna katılıyor musunuz?” sorusu üzerine 66 yaşındaki sanatçı, gençlerin kariyerlerinin uzun ömürlü olup olmayacaklarına bakmak gerektiğini vurguladı.

Alıntı Metni
‘Çektiniz mi bizi?’
PaYLaŞşşş