‘Şarkılar Bizi Söyler’de ağlatan sürpriz!

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’in dün akşam yayınlanan bölümüne, Türk halk müziğinin güçlü yorumcusu, söz yazarı ve bestekarı Fatih Kısaparmak konuk oldu.“Fatih Kısaparmak Şarkıları” konseptli programın açılışı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak ‘Onuncu Yıl Marşı’ ile yapıldı.

10 YIL ARADAN SONRA İLK KEZ EKRANDA

Şiirler, şarkılar ve sürpriz düetlerle renklenen programda duygusal anlar da yaşandı. 10 yıl aradan sonra, yeni albümüyle ilk kez Kanal D ekranlarında olan Fatih Kısaparmak’a eşi Şebnem Kısaparmak ve Kaan Kısaparmak sürpriz yaptı.

STÜDYODA DUYGUSAL ANLAR

Fatih Kısaparmak programda “Mor Salkımlı Sokak” şarkısını seslendirdiği sırada eşi Şebnem Kısaparmak stüdyoya giriş yaptı. Şarkının şiir bölümünde eşi Şebnem Kısaparmak’ın sesini duyan Fatih Kısaparmak, şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşadı.

Hakan Altun: 85 milyonun evine giriyorum!

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Fatih Kısaparmak ” Bu adam benim babam” şarkısını seslendirirken de oğlu Kaan Kısaparmak, bir anda sahneye gelip babasına eşlik etti. Baba-oğulun düeti hem Şebnem Kısaparmak’ı hem de stüdyoda bulunan ünlü sanatçıları duygulandırdı. Sibel Can ve Hakan Altun şarkı boyunca gözyaşlarını tutmakta zorlandı.

PaYLaŞşşş