İkiz bebek geliyor! 48 yaşındaki Hilary Swank anne oluyor

1999 tarihli ‘Erkekler Ağlamaz’ filmiyle ve 2003 yılında da ‘Milyonluk Bebek’ ile iki kez en iyi kadın oyuncu Oscar’ını kazanan oyuncu Hilary Swank, konuk olarak katıldığı ‘Good Morning America’ adlı sohbet programında, eşi Philip Schneider ile birlikte ikiz bebek bekledikleri müjdesini verdi.

Swank, “Bu benim uzun zamandır istediğim bir şeydi. Anne olacağım” dedi. Ünlü oyuncu, sözlerini “Ve sadece bir tane değil, iki tane. Buna inanamıyorum” diye sürdürdü.Hilary Swank, bu mutlu haberi vermenin kendisini çok heyecanlandırdığını da sözlerine ekledi. Oyuncu, durumunu; “Tam bir mucize” diyerek nitelendirdi.

Hilary Swank, mutlu haberi sosyal medya hesabından da paylaştı. Belirginleşen karnı dikkatlerden kaçmayan 48 yaşındaki oyuncu, paylaşımına; “Yakında. İkisi birden” notunu düştü.

Hollywood yıldızı Hilary Swank ve Philip Schneider evlendi

“KENDİMİ HARİKA HİSSEDİYORUM”

Rol aldığı ‘Alaska Daily’ adlı yapımla adından söz ettiren Swank, daha sonra konuk olduğu ‘Live with Kelly and Ryan’ adlı programda da hamileliği hakkında konuştu. Oscar ödüllü oyuncu, “Şu anda kendimi harika hissediyorum” ifadelerini kullandı.

PaYLaŞşşş