‘Gecenin Ucunda’ dizi setine saldırı!

Olay, geçtiğimiz gün öğlen saatlerinde Kartal’da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kartal’da “Gecenin Ucunda” dizisinin çekim hazırlığında mahallenin gençleriyle set çalışanları arasında küfürleşme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü.

MAHALLENİN GENÇLERİ SETİ BASTI

Olay yerinden uzaklaşan gençler, kurulan seti kısa süre sonra palalar ve rambo bıçaklarıyla basarak set çalışanlarına saldırdı. Mahalle sakinlerinin araya girmesiyle kavga son bulurken korku dolu anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye yansıdı.

NESLİHAN ATAGÜL ÇEKİM ALANINA GELMEDİ

Yaşanan kavga nedeniyle çekim iptal edilirken, filmin başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün çekim alanına yaşanan olaylardan dolayı gelmediği öğrenildi. Öte yandan mahalle sakinleri Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’ya seslenerek mahallelerini ziyaret etmelerini istedi.

“RAMBO BIÇAĞI VE PALALARLA SALDIRDILAR”

Dükkanında çekim yapılacak olan esnaf Erhan Gül, “Dün öğlen civarı burada dizi çekimi vardı. Mahallenin gençleri ile set çalışanları arasında tartışma oldu. Karşılıklı küfürleşmeler oldu. 5 dakika geçince mahalledeki gençler bıçakla pala ile geldiler. Set ekibi de kendini savunmak için saldırdı. Gençler kaçtı. Set ekibi de çekimi iptal ederek buradan ayrıldı. Rambo bıçağı, pala ile gelmişti gençler” dedi.

Kadir Doğulu: Benim hedefim eşimin memnuniyeti!

“BİZ MAHALLELİ OLARAK ONLARI ÇOK SEVİYORUZ”

Gül, konuşmasına şöyle devam etti:

Alıntı Metni

DOĞULU ÇİFTİ BAŞROLLERİ PAYLAŞIYOR

“Gecenin Ucunda” dizisi Peride Celal’in “Gecenin Ucunda” isimli romanından uyarlandı. Mutlu evlilikleri süren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti dizide başrolleri paylaşıyor.

GECENİN UCUNDA DİZİSİ OYUNCULARI

‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU

“Gecenin Ucunda”, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’nun paylaşımına aşk dolu yorum!
PaYLaŞşşş