Alişan’dan Burak ve Eliz paylaşımı

‘Dostlar Mahallesi’ dizisinin setinde tanıştığı oyuncu Buse Varol ile 2018 yılında nikah masasına oturan Alişan, 2019’un şubat ayında oğlu Burak’ın doğumuyla ilk kez babalık duygusunu yaşamıştı. Ünlü ikili, 2020 yılında da kızları Eliz’i kucaklarına almıştı. Mutlu birliktelikleri devam eden Buse Varol-Alişan çifti,geçtiğimiz haftalarda oğulları Burak ve kızları Eliz ile Bodrum’a gitmişti.

32 yaşındaki Eşi Buse Varol ile sahilde el ele dolaşırken Gölköy’de objektiflere takılan 46 yaşındaki Alişan’ın keyfi yerindeydi. Oğlu Burak’ın mısır ısrarını geri çevirmeyen çift, sonrasında kendilerine ve oğullarına mısır almıştı. Sahilde kum ile oynayan Burak’a Anne Buse Varol eşlik etmeyi ihmal etmemişti.

MUTLU AİLE FOTOĞRAFI

Tatillerine devam eden çiftten Buse Varol, eşi ve çocukları Burak ile Eliz ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Aynı pozu Alişan da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

“SEVGİ HEP DAİM”

Selçuk’u kaybettikten sonra zor günler geçiren ve acısı bir türlü dinmeyen Alişan, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Zaman zaman çocukları ve yeğenleriyle verdiği pozları takipçileriyle paylaşan ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda oyuncu eşi Buse Varol ile çekilen karesini yayınlamıştı.

İki çocuk babası Alişan paylaşımına; “Uzun zaman olmuştu birlikte fotoğraf koymayalı…Sağlık olsun da sevgi hep daim” notunu düşmüştü. Ünlü çifte kısa sürede binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumları gelmişti.

Alişan’dan Selçuk Tektaş paylaşımı

STÜDYOYA GİRDİLER

Zaman zaman eğlenceli anlarını da sosyal medya hesaplarından yayınlanan Buse Varol ile Alişan, son paylaşımlarıyla gündem olmuştu. Birlikte stüdyoya giren ünlü çift, bu anları takipçileriyle paylaşmıştı.

Alişan’ın bateri çaldığı, Buse Varol’un eşinin ‘İkimize Birden’ şarkısını söylediği videoya binlerce yorum gelmişti. Bazı sosyal medya kullanıcıları çiftin çok tatlı olduğunu ve eğlendiklerini söylerken; bazıları da “Özür dilerim kulaklarım”, “Olmamış”, “Ne denir ki? Her şeyi illa deneyecekler” gibi olumsuz yorumlar yapmışlardı.

“NE BEN BATERİSTİM NE DE EŞİM ŞARKICI”

Bunun üzerine Alişan ve Buse Varol da sessizliğini bozmuştu. Eleştirilere yanıt veren ünlü çiftten Alişan, “Kimse panik yapmasın lütfen. Aramızda arkadaşımızın mekanında eğlenmek için çektiğimiz bir video.. İyi yada kötü bir derdimiz yok. Ne ben bateristim ne de eşim şarkıcı.. Dinleyin gülün geçin. Her şeyi bu kadar ciddiye almayın” demişti.

Buse Varol ise “Sevgili yorum yapanlar şarkıcı olma gibi bir hayalim yok, sadece kocamla eğlendik hem de çok. Sizler de sevdiklerinizle eğlenmeyi deneyin. Her yaptığımızı bu kadar ciddiye almayın. Komik buluyorsanız gülün geçin. Hepinize sevgiler” ifadelerini kullanmıştı.

“Evlatlarımızla birlikte yaşlanmak nasip olsun”

ÇOCUKLARIYLA POZUNA YORUM YAĞDI

Bir dönem boşanacakları haberleriyle gündeme gelen ve ardından aralarındaki buzları eriten çiftten Alişan, son olarak oğlu ve kızıyla objektif karşısına geçti. Alişan, Burak ve Eliz ile verdiği poza; “Abisi hep böyle bakar kardeşine” notunu kalp ve nazar boncuğu emojileriyle ekledi. Ünlü türkücünün paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Ünlü türkücünün eşi Buse Varol, “Canlarım” yorumunu yaparken; Alişan’ın merhum kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş ise “Maşallah onlara. Abisi her zaman öyle bakacak” ifadelerini kullandı.

PaYLaŞşşş