Demet Evgar’dan Levent Babataş’a: İyi ki doğdun canım sevgilim

Oyuncu Demet Evgar, geçen Mart ayında 6 yıldır aşk yaşadığı işletmeci Levent Babataş ile nikâh masasına oturmuştu. Ardından ünlü oyuncunun hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Baby shower yerine Anadolu geleneği olan ‘anneliğe geçiş kutlaması’ yapan Evgar, bu anları; “Analığı, yaratımı; Mavi ile kız kardeşlerimle, şarkılarla, dualarla, masallarla, danslarla onurlandırdığımız günümüz kutlu olsun” notuyla paylaşmıştı.

Demet Evgar, birkaç hafta sonra da kına gecesi düzenlemişti. Kutlamada konsepte uygun kıyafetler giyen oyuncu, yakın arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşamıştı. Eline kına yaktıran Evgar’ın karnı burnunda göbek atması sosyal medyada gündem olmuştu.

“İKİNCİ KEZ EVLENİYORUZ”

Ardından mart ayında nikah masasına oturduğu Levent Babataş ile Emirgan’daki evinde bir düğün organize eden Evgar, “İkinci kez evleniyoruz, yakın dostlarımız ve ailelerimiz de bizi mutlu günümüzde yalnız bırakmadı. Şimdi de arkadaşlarımız ile eğleneceğiz” demişti.

Demet Evgar: Vücudum umurumda değil!

MAVİ DÜNYAYA GELDİ

Heyecanları günden güne büyüyen Demet Evgar ve Levent Babataş çifti Mavi adını verdikleri bebeklerine 18 Ağustos tarihinde kavuşmuştu. Özel bir hastanede gerçekleşen doğuma doktor, ebe ve doğum psikoloğundan oluşan “Keşkesiz Doğum” ekibi eşlik etmişti. Doğum sonrası Demet Evgar ve Mavi bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilmişti.

“SENİNLE HAYAL KURMAYA BAYILIYORUM”

Şimdilerde anneliğin keyifin çıkaran Demet Evgar,sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla eşi Levent Babataş’ın doğum gününü kutladı. Eşiyle çekilen karelerini yayınlayan ünlü oyuncu, paylaşımına; “Seninle hayal kurmaya ve onları tek tek gerçekleştirmeye bayılıyorum. Takım arkadaşım, dünya kız çocukları gününde doğan canım sevgilim. İyi ki doğdun” notunu düştü.

“Muhtemelen Mavi’yi köy okuluna yazdırırım”

42 yaşındaki Evgar’ın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve “Nice nice mutlu sağlıklı”, “İyi ki varsınız nice hayalleriniz birlikte gerçekleşsin”, “Her şey gönlünüzce olsun” gibi yorumlar geldi.

PaYLaŞşşş