Aynur Aydın, 20 kedili lüks evininin kapılarını açtı!

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” 23’üncü bölümüyle ekrana geldi.

SON KONUK AYNUR AYDIN!

“Evrim Akın ile Ev Gezmesi” son bölümde, Aynur Aydın’ın lüks evine misafir oldu. Ünlü ismin 20 kedisiyle birlikte yaşadığı evindeki detaylar dikkat çekti.

ESKİ VE YENİYİ BİR ARAYA GETİRMİŞ

Ünlü şarkıcının 4 oda bir salon evinin manzarası büyüledi. Anadolu yakası Fenerbahçe’de 250 metrekare bir rezidansta yaşayan Aynur Aydın, mobilya seçimlerinde eskiyi ve yeniyi bir araya getirmiş. Çiçek desenli berjer, su mavisi spor koltuklar…

YÜZLERCE ELBİSE VE AYAKKABI…

Ünlü şarkıcı kütüphanesinde ağırlıklı olarak kişisel gelişim kitapları bulunduruyor. Aydın evinin bir odasını kıyafetleri için ayırmış. Sahne kostümleri, yazlık-kışlık giyisiler, yüzlerce elbise ve ayakkabı…

Ayşe Tolga evinin kapılarını Evrim Akın’ı açtı! ‘Misafirler gittikten sonra evimi sirkeli suyla siliyorum’

SADE VE ŞIK

Ünlü şarkıcının mutfağı ise sade ve şık. Kullanışlı mutfağın dolapları ahşap ve beyaz ile tamamlanmış. Tam bir hayvansever olan Aynur Aydın sokaklardan kurtardığı kedileri evinde misafir ederek başladığı sahiplendirme yolculuğunda, 20’ye yakın kedi ile birlikte yaşıyor.

4 oda 1 salon yaklaşık 250 metrekarelik evin tamamına yakını kedilerin rahatı için organize edilmiş.

Berdan Mardini villasının kapılarını ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ne açtı!

PaYLaŞşşş