Haberler: Depremde sevgilisini kaybetmişti! Survivor Aşkım paylaşımı ile sevgilisine seslendi…

‘Yüzyılın felaketi’, 6 Şubat günü biri 7.7, diğeri 7.6 şiddetindeki iki depremle geldi. Merkez üssü Kahramanmaraş olan, 10 ilimizde yıkıcı etkiye sahip iki depremde yaşanan binlerce can kaybı ülkemizi yasa boğdu. ‘Survivor’ yarışması ile tanınan Aşkım Burçe Tunay da erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’nın ölümüyle yıkıldı. Aşkım Burçe, sevgilisine Instagram sayfasında yaptığı paylaşımlarla veda etti:

Alıntı Metni

‘Allah’a şükür elim tutuyor’

“YÜZÜNÜ GÖRMEYE CESARET EDEMEDİM ÖNCE”

Sevgilisinin yüzüne son kez baktığını söyleyen Aşkım Burçe, “Allah der ki, kimi benden çok seversen onu senden alırım… Ve ekler: ‘Onsuz yaşayamam’ deme, seni onsuz da yaşatırım… Yarım kalmadık biz. Söz veriyorum mahşere kaldık. Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce. Aslında kendimi kandırma şeklimdi bu, ‘yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak’ zorunda kalacaktım artık… Ama son kez bakmalıydım sana, son kez seni çok sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin evin söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çalışacağım” mesajını paylaştı.

“TAM BİR HAFTA GEÇTİ”

Kaybettiği sevgilisinin acısını yaşayan Aşkım Burçe Tunay, Yiğit Can Datlı’yı toprağa vermesinin üzerinden bir hafta geçmesinin ardından yeni bir paylaşımda bulundu. Sevgilisiyle çekilen pozlarını peş peşe yayınlayan ünlü isim, duygusal gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni
Depremde kızını kaybeden Orhan Aydın’dan yürek yakan paylaşım!

“BENİ ÇOK GÜZEL SEVDİN”

“Seninle olan hiçbir an’ımızı siyah beyaz paylaşamayacağım, onlara ihanet olur” diye yazan Tunay, mesajına; “‘İyi ki geçtin hayatımdan’ da demeyeceğim, çünkü hep hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inan bilmiyorum. Bildiğim tek şey beni çok güzel sevdin -ki bir gün olsun şüphem olmadı benim seni sevdiğimden bile çok sevdiğine beni- ve sevmeye devam edeceksin, biliyorum ki sen benden vazgeçmezsin” şeklinde devam etti.

“RÜYALARIMA GELMEYİ UNUTMA”

Aşkım Burçe, “Seni asla unutmayacağım diyemem zaten sen, unutulacak gibi biri değilsin. İyi ki varsın Datlım. İyi ki uğraştın uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma. Yaşadığımız ve yaşattığın her şey için çok teşekkür ederim” dedi ve ekledi:

Alıntı Metni
Deprem sonrası harekete geçmişti! ‘Beklentim acil durumda ne yapmamız gerektiğini anlamak’
PaYLaŞşşş