Didem Soydan’dan bikinili pozlar

Kasım 2021’de Etiler’de objektiflere takılan Burak Deniz, “Didem Soydan’la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?” sorusunu cevaplamıştı. “Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yapan oyuncu, ünlü mankenle ayrılık sebebiyle ilgili sessiz kalmayı tercih etmişti.

Didem Soydan ise “Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim sosyal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar kesinlikle yalan. Kendisinin de dediği gibi. Biz o kadar geri kafalı insanlar değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz” demişti.

“HER ŞEY GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ”

Ayrılıktan birkaç ay sonra Didem Soydan ile Burak Deniz, ünlü mankenin Nişantaşı’ndaki evinin önünde görüntülenmişti. “Barıştınız mı?” sorusuna “Gördüğünüz gibi” yanıtını veren oyuncu, tatile çıkacaklarını söylemişti.

“YEMEK YEMEYE ÇIKTIĞIM İÇİN BÖYLE GİYİNDİM”

Sonrasında Nişantaşı’nda görüntülenen ve salaş giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Deniz’e; “Bu sıralar giyim tarzınız çok konuşuluyor. Didem hanım size giyim tavsiyelerinde bulunuyor mu?” diye sorulması üzerine, yakışıklı oyuncu şu cevabı vermişti:

Alıntı Metni
Didem Soydan Miami’den paylaştı!

AŞK POZU

Aşkları doludizgin devam eden ünlü çiftten, önceki aylarda barışma sonrası ilk aşk pozu gelmişti. Deniz, sevgilisi Soydan ile selfie çektikleri sırada fotoğraflandıkları anı paylaşmıştı. Oyuncunun kelebek emojisi koyduğu paylaşıma; kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

SEVGİLİSİNE KAYITSIZ KALAMADI

Didem Soydan, geçtiğimiz haftalarda ise altın rengi elbisesiyle objektif karşısına geçmişti. 31 yaşındaki oyuncu Burak Deniz de sevgilisinin büyük beğeni toplayan karelerine kayıtsız kalamayarak, kalp emojileriyle ünlü modele yorum yapmıştı.

BİKİNİLİ POZLARINI PAYLAŞTI

Fit fiziği ve iddialı pozlarıyla sık sık adından söz ettiren 38 yaşındaki model Didem Soydan, son olarak 759 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından bikinili pozlarını peş peşe yayınladı.

Soydan’ın kısa sürede 10 bine yakın beğeni alan bu gönderisine, “Tarzın harika”, “Doğanın içinde bir su damlası” ve “Maşallah kıza” gibi yorumlar yapıldı.

Burak ve Didem arkadaşlarıyla tekne tatilinde
PaYLaŞşşş