Pınar Altuğ: Ne kadar unutulmazsanız o kadar tercih ediliyorsunuz!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Bir kozmetik markasının önceki gün Kuruçeşme Divan’da gerçekleşen etkinliğine iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü katıldı. Bu isimlerden biri de Pınar Altuğ oldu. Yeni eve taşınma haberlerine açıklık getiren oyuncu, “Bir yere taşınmıyoruz. Evdeki yardımcımız bile ‘Taşınıyormuşuz’ dedi. Taşınıyor gibi bir halimiz mi var?” şeklinde konuştu.

“DÖRT KARAVAN OLDUK”

Ailesiyle birlikte sık sık İstanbul’dan uzaklaşan ve kamp yaparak daha izole bir hayat yaşadığı bilinen Pınar Altuğ, karavan hayatına iyice adapte olduklarını belirterek, “Yazın denizde, kışın kamptayız. Yağmur (Atacan) olmadığı sürece hafta sonları karavandayız. Arkadaşlarıma da bunu aşıladım, dört karavan olduk. Çok keyifli geçiyor” dedi.

‘Eksi 25 derecede uyuduk’

“BANA TERS GELMİYOR”

Bergen sahne adıyla bilinen arabesk sanatçısı Belgin Sarılmışer’in hayatını anlatan filmdeki performansıyla takdir toplayan Farah Zeynep Abdullah’ın “Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar” sözleri hatırlatılan 48 yaşındaki tescilli güzel, şu yorumda bulundu:

Alıntı Metni

“30 SENEDİR VARIM”

1994 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen, 1995’te televizyon hayatı başlayan Pınar Altuğ, “Herkesin bir dönemi var. Ben 30 senedir varım. Sürekli dizide oynamıyor olabilirim. Benim de başka işlerim var, ben bir televizyoncuyum. Gece yayını sunuyorum, yarışma tarzı işleri sunuyorum, günlük hayatta törenler sunuyorum. Hep ortada olmak gibi bir iddiam yok. Zaten o çok hasta bir ruha dönüşür” ifadelerini kullandı.

MISS TURKEY PAYLAŞIMI

Pınar Altuğ, kendisi için yeni bir başlangıç olan güzellik yarışmasının 23’üncü yılını Instagram’da kutlamıştı. Başında tacıyla objektiflere poz verdiği bir karesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan oyuncu, “Bundan tam 23 sene önce bu gece, Türkiye Güzeli seçilmiştim” notunu düşmüştü.

Pınar Altuğ’dan duygulandıran paylaşımı
PaYLaŞşşş