Nilperi Şahinkaya: Etek Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu’na çok yakıştı

‘Erşan Kuneri’, ‘Aynen Aynen’ ve ‘Kiraz Mevsimi’ gibi yapımlarda yer alan 34 yaşındaki Nilperi Şahinkaya, geçtiğimiz Şamdan Plus dergisine röportaj vererek, heykeltıraş Emre Yusufi ile ilişkisini anlatmıştı.

“O AN EN KARANLIK TARAFIM ÇIKAR”

“Tüm ikili ilişkilerde ben çözen tarafım. Geçip gitmiş tatsız bir olayı boşu boşuna söyleyerek, vakit kaybetmek istemem. Ama karşımdaki yardımcı olmuyorsa çok sinirlenirim. Genelde en karanlık yüzüm o anlarda ortaya çıkıyor” diyen Şahinkaya, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

“UTANÇ VERİCİ”

Uyku alışkanlıklarından da bahseden ünlü isim, “Bir şeyler izlemeden uyuyamam. Çok utanç verici çünkü şöyle şeyler izliyorum; bir kadın, bir şeyler fısıldayarak size sözde makyaj yapıyor. Yani kameraya makyaj yapıyor, siz de izlediğiniz için size yapılıyormuş gibi oluyor ve bu benim uykumu getiren tek şey” açıklamasını yapmıştı.

“ÇOK YAKIŞTI”

Güzel oyuncu, tüm bunların ardından önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Basın mensupları tarafından Uraz Kaygılarığlu ve Cem Yılmaz’la gittikleri İskoçya tatilinde giydikleri etekler hatırlatılan Şahinkaya, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Nilperi Şahinkaya: Evliliğe inancım yok

Ünlü isim, Yılmaz ve Kaygılaroğlu ile gittikleri konserdeki dans görüntüleri hakkında da konuşarak, “Cem ve Uraz sayesinde çok eğleniyoruz, çok komikler” dedi.

“DAHA ATILGAN OLUYOR İNSAN”

Şahinkaya, “Aşık olduğum zaman cesur olurum” sözleriyle ilgili ise, “Evet, öyle bir soru soruldu ben de öyle dedim. Hayatta daha atılgan oluyor insan, daha motivasyonu yüksek oluyor. Güne böyle daha bir pozitif uyanıyor” açıklamasını yaptı.

“YEMEKLERİ EMRE, TEMİZLİĞİ BEN YAPTIM”

Geçtiğimiz nisan ayında Life dergisine açıklama yapan Nilperi Şahinkaya, “Emre pandemi boyunca bendeydi. İlk kez aynı evi paylaştık. İkimiz de zoruzdur. Mesela Emre kolay kolay yemek beğenmez. Çözümü yemek yapmayı öğrenmekte buldu. Temizlik bana kaldı” demişti.

Uraz Kaygılaroğlu’ndan sonra Cem Yılmaz da İskoç eteği giydi
PaYLaŞşşş