Haberler: Şarkıcı Ebru Keskin’den Paul Walker açıklaması…

Babası Artvinli, annesi Gürcistan asıllı olan, Almanya Geislingen’da dünyaya gelen ve müzik kariyerine 2006 yılında başlayan Ebru Keskin, önceki gün Nişantaşı City’s çıkışı yeni imajıyla objektiflere yansıdı. Geçici olarak pembe peruk taktığını ve saçlarını da pembeye boyatmaya hazırlandığını söyleyen şarkıcı, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

“ÖLÜMÜ BENİ ÇOK SARSTI”

Ebru Keskin, ‘Hızlı ve Öfkeli’ (Fast and Furious) serisiyle büyük bir hayran kitlesi yakalayan ve 30 Kasım 2013 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden dünyaca ünlü oyuncu Paul Walker ile olan arkadaşlığı hakkında konuştu.

‘Gerçekten Türkleri sevmiyor musun?’

Keskin, 44 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında yer alan Paul Walker ile olan fotoğrafını gösteren muhabirlerin, “Paul Walker aşk yaşadınız mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

“DIŞARI ÇIKMAMIZ İÇİN BENİ KANDIRIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Kasım 2016’da sosyal medyada ABD’li aktör ile fotoğrafını yayınlayan 35 yaşıdnaki şarkıcı, “Huzur içinde uyu Paul Walker. Keşke daha çok fotoğraf çekebilseydik ama bu kadar çabuk gideceğini kim bilebilirdi? O gün dışarı çıkmamız için beni kandırdığın için teşekkürler. Bu masada saatlerce sohbet edildi ve paylaşılan diğer harika anılar bana ne kadar mütevazı, samimi, eğlenceli bir arkadaş ve baba olduğunu gösterdi. Keşke eski otomobilimi senin kullandığını bilselerdi” mesajını yazmıştı.

“KENDİN OLDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRLER”

12 Eylül 2021’de Paul Walker’ın doğum gününü de Instagram hesabından kutlayan Keskin, yaşasaydı 48’inci yaşını kutlayacak oyuncu ile fotoğrafını yayınlamış, “İyi ki doğdun. Kendin olduğun için teşekkürler” notunu düşmüştü.

‘Hayatımın en güzel portakalını yedim’
PaYLaŞşşş