Gisele Bündchen ile Tom Brady komşu oldu

Aralarında soğuk rüzgarlar esen çift evliliklerini kurtarmayı başaramadı. 2009 yılında dünyaevine giren dünyaca ünlü Brezilyalı model Gisele Bündchen ile 20 yıllık kariyerinde yedi kez Super Bowl şampiyonluğu kazanan Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, bir süredir gündemde olan boşanmanın geçtiğimiz hafta resmen gerçekleştiğini açıkladı.

“DOSTANE ŞEKİLDE BOŞANDIK”

2015 yılında podyumdan emekli olan ve 400 milyon dolar serveti olduğu tahmin edilen Gisele Bündchen, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

“BUNU YAPMAK ACI VERİCİ”

Yıllık maaşı yaklaşık 84 milyon dolar olan Tom Brady, “Bu karara dostane şekilde ulaştık. Her şekilde dünyamızın merkezi olmaya devam edecek harika çocuklarla kutsandık. Hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmelerini sağlamak için her zaman birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Çok düşündükten sonra ayrılma kararı verdik. Bunu yapmak acı verici ve zor. Hayatımızda henüz yazılmamış yeni bölümlerin peşinden koşarken birbirimiz için en iyisini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

İKİ ÇOCUKLARI VAR

Gisele Bündchen ile Tom Brady’nin, Vivian Lake ve Benjamin adında iki çocuğu bulunuyor. Çiftin ortaklaşa yaklaşık 26 milyon dolar değerinde bir gayrimenkul portföyüne sahip olduğu belirtiliyor. Çift ilişkiye başladığında Brady’nin eski sevgilisi Bridget Moynahan bebeklerine hamileydi. Brady’nin Moynahan’dan olan oğlu John Edward, 2007’de dünyaya gelmişti.

AYRILIK NEDENİ!

Yakın zamanda Elle dergisine röportaj veren 42 yaşındaki model, Hardy’nin yaptığı sporun çok ‘şiddet içerdiğini’ ve onunla daha çok zaman geçirmek istediğini belirtmişti. Modelin, Hardy’nin emeklilik kararını geciktirmesinden memnun olmadığı ve bunun evliliklerini olumsuz yönde etkilediği öğrenilmişti.

Tom Brady: Evliliğimden mutlu değilim!

Tom Brady, NFL’de (Amerikan Ulusal Futbol Ligi) 20 yıl boyunca oynamanın olumsuz anlamdaki bazı bedellerinden şöyle bahsetmişti:

Alıntı Metni


BOŞANDIKTAN SONRA KOMŞU OLDULAR

Geçen hafta boşanan ünlü çift, komşu oldu. Bündchen, Miami’de 11.5 milyon dolara beş yatak odalı bir malikane aldı. Bu malikane, eski çiftin birlikteyken 30 milyon dolara yaptırdığı yeni malikanenin tam çapraz karşısında yer alıyor.

Gisele Bündchen: Hayat sörf gibidir!

PaYLaŞşşş