Kadir Doğulu’dan ‘ölüm terapisi’ sahnesi açıklaması!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
2013-2014’te yayınlanan ‘Fatih Harbiye’ dizisinde tanışıp, aşk yaşamaya başladığı ve 2016’da nikâh masasına oturan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, sekiz yıl aradan sonra aynı projede başrolü paylaşıyor. Magazin dünyasının en çok konuşulan çiftlerinden olan ünlü isimler, önceki gece bir dijital platformun davetine katıldı. İkili, başrolü paylaştıkları dizide gündem olan ‘mezar’ sahnesi hakkında açıklama yaptı.

MEZARDA ÖLÜM DENEYİMİ!

Özge Özder’in bir şifacı olan ‘Sara’yı canlandırdığı sahnede; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal, Sarp Levendoğlu’nun oynadığı karakterler, canlı canlı mezara girmişlerdi. ‘Ölüm terapisi’ adı verilen sahnede, mezarda ölüm deneyimi yaşayan karakterler, kendi cenazelerini hayal etmişlerdi.

“KÜLTÜRÜMÜZDE BU RİTÜELLER VAR”

Oyuncu çiftin bu ritüeli özel hayatlarında yaptıkları öne süürlmüştü. Söz konusu iddiaların sorulması üzerine Kadir Doğulu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
‘Evet, ihanet ettim!’

“YAŞIYORUM BU HAYATI”

Çocukları her fırsatta çok sevdiğini dile getiren 29 yaşındaki güzel, geçtiğimiz haftalarda Etiler’deki kuaförüne girerken objektiflere yansımış, “Çocuk özlemi çekiyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

EŞİ KAYITSIZ KALMADI

Neslihan Atagül, son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarına hız verdi. Ünlü oyuncu, araç içinde verdiği havalı bir pozunu Instagram’da takipçilerinin beğenisine sundu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından ilgi gören paylaşım, kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

“BU NEDİR? AYIP!”

Gökçe Akyıldız, Özge Özder gibi birçok ünlü isim de Neslihan Atagül’ün paylaşımına kayıtsız kalmadı. Ünlü oyuncuya ilk yorum ise eşi Kadir Doğulu’dan geldi. Yakışıklı oyuncu, eşine “Ne olacak böyle, bu nedir. Ayıp” mesajını yazdı.

‘Keşke herkes benim gibi görebilse seni’
PaYLaŞşşş