Hatice Şendil’den tatil pozları

2008 yılında ‘Kurtlar Vadisi’ dizisiyle oyunculuğa başlayan ve sonrasında ‘Karadağlar’, ‘Dila Hanım’, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’, ‘^Yüksek Sosyete’, ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’ gibi yapımlarda rol alan Hatice Şendil, uzun bir aradan sonra ekranlara geri döndü.

Şimdilerde Fox ekranlarında yayınlanan ‘İyilik’ adlı dizide, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey ile başrolleri paylaşan ve ‘Neslihan’ karakterine hayat veren Şendil’in yıllar içindeki değişimi geçtiğimiz aylarda gündem oldu.

Yeni dizide oyuncuyu izleyenler Hatice Şendil’i tanıyamadıklarını söylerken; 38 yaşındaki ünlü ismin belirginleşen elmacık kemikleri, öne çıkan çenesi ve gergin yüzü dikkat çekmişti.

Hatice Şendil makyajsız görüntü vermek istemedi

“GÖRÜNCE ŞAŞIRDIM”

Yapımcı Burak Sağyaşar ile mutlu bir evliliği ve bu birliktelikten Can adında bir oğlu olan güzel oyuncunun son haline sosyal medyadan yorum yağmıştı. İşte o yorumlardan bazıları:

Alıntı Metni

‘BİŞEKTOMİ’ İDDİASI

Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programında yüzündeki değişimle adından söz ettiren Hatice Şendil’in yanağındaki yastıkları aldırdığı yani bişektomi operasyonu geçirdiği iddia edilmişti.

Hatice Şendil saçlarını kısacık kestirdi

MAYOSUYLA POZ VERDİ

Rol aldığı dizinin sezon finali yapmasının ardından soluğu tatilde alan Hatice Şendil, mayolu pozlarını takipçileriyle paylaştı. Pencere detaylı pembe mayosuyla fotoğraf çektiren güzel oyuncu paylaşımına karpuz emojisi koydu. Ünlü ismin paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı.

PaYLaŞşşş