Survivor Murat Ceylan: Arabamı çok özlemişim!

15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Murat Ceylan, liseden mezun olduktan sonra İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti ve burada Central Saint Martins’de Endüstriyel tasarım okudu. Müzik dersleri de alan Ceylan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

2013 yılında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ yarışması ile Türkiye çapında üne kavuşan Murat Ceylan, 2014’te Almeda Abazi ile TV8’de ekranlara gelen ‘Para Bende’ yarışmasını sundu. 2016’da Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait ‘Yeni Nesil’ adlı albümü yayımlandı. 2016’da ‘Familya’ dizisinde ‘Ateş Beyoğlu’ karakterine hayat verirken, ‘Survivor 2018 All Star’da bir kez daha parkurlarda ter döktü.

‘Allah bir daha düşürmesin’

PINAR TARTAN AŞKI ALTI AY SÜRDÜ!

Murat Ceylan ile kendisinden sekiz yaş küçük olan Miss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan’ın hikayesi kısa sürmüştü. İş yoğunluğu nedeniyle Dominik’te olan Ceylan’ın, mesafeli ilişkiyi yürütemediği iddia edilmişti. Nisan 2021’de Dominik’ten İstanbul’a gelen Ceylan, sosyal medyada sevgilisini öptüğü anı takipçileriyle paylaşmıştı. Aynı kareyi kendi hesabından yayınlayan Tartan’ın paylaşımı büyük ilgi görmüştü.

Altı aylık birlikteliği sonlandırma kararı alınmasından sonra beklenen olmuş, ikili sosyal medya hesaplarından birbirlerinin fotoğraflarını silmiş ve takipten de çıkmıştı.

“ANNECİĞİM BENİ MERAK ETME”

Ekim 2021’de Nişantaşı’nda trafikte seyir halindeyken objektiflere yansıyan Murat Ceylan, bir ara cep telefonundan annesinin araması üzerine motosikletini sağa çekmişti. Kask takmadan trafiğe çıkan ve annesine “Anneciğim spora gidiyorum şimdi. Beni merak etme” diyen sunucu, bu sırada kendisini görüntüleyen basın mensuplarına poz vermişti.

‘Sen iyi bir eşsin, iyi ki sensin’

Murat Ceylan, telefon görüşmesinin sona ermesinin ardından acelesi olduğunu söyleyip, motosikletiyle spor salonunun yolunu tutmuştu.

LÜKS ARABANSINDA GÖRÜNTÜLENDİ

2019’dan itibaren fenomen yarışma Survivor’da sunuculuk görevine gelen Murat Ceylan, önceki gün Cihangir’de Gizem Memiç ile üstü açık, Porsche marka spor arabası içinde objektiflere yansıdı.

“SENEYE SURVİVOR’A DEVAM”

“33 yaşındaki şarkıcı ve sunucu, basın mensuplarının “Survivor bu sene bitti, sırada ne var?” sorusuna, “Sırada tatil var, seneye yine Survivor’a devam. Şimdilik bir şey düşünmüyorum. Arabamı çok özlemişim” yanıtını verdi.

Nisa, All Star kupasıyla geziyor
PaYLaŞşşş