Bestemsu Özdemir’in sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’dan ‘evlilik teklifi’ itirafı!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Ekim 2021’de Maslak’ta bulunan özel bie hastanede böbrek rahatsızlığı nedeniyle 11 gün boyunca tedavi gören Bestemsu Özdemir, hastane bahçesinde tekerlekli sandalyede oturduğu sırada görüntülenmişti. Geçtiğimiz günlerde aynı hastaneden çıkarken objektiflere yansıyan oyuncu, sevenlerini korkutmuştu.

“O HASTALIĞIMDAN ESER YOK”

Basın mensuplarının “Çok geçmiş olsun. Bir sorun yoktur umarız. ‘Hastalığınız mı tetikledi acaba?’ diye düşünmüştük” demesi üzerine Özdemir, “Yok, Allah korusun. O zor süreç geride kaldı, gayet iyiyim. O hastalığımdan eser yok. Teyzem rahatsız, onu ziyarete geldim. Ailecek buradayız. Birkaç gün burada kalacak teyzem” demişti.

SEVGİLİSİ ÖZEL PLAKALI ARACINI TAHSİS ETTİ

30 yaşındaki oyuncu, plakası sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’nun baş harflerinden oluşan ve kendisi için özel olarak tahsis edilen araca binerek, hastaneden ayrılmıştı.

“BURADAN ONA DA DUYURALIM””

Modelliği bırakıp 2012’de oyunculuk kariyerine başlayan Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz günlerde ise Armutlu’da bir mekan çıkışında görüntülenmişti. Yaklaşık bir yıl önce aşk yaşamaya başladığı Serkan Mehmet Durdu ile ilişkisi hakkında muhabirlerle konuşan güzel oyuncu, “Her şey yolunda. Ben de evlilik teklifi bekliyorum. Bakalım ne zaman gelecek? Buradan da ona duyuralım” diyerek, kahkaha atmıştı.

Boyası kalkmış, farları bantlı!

“YAKINDA GELECEKTİR”

Tüm bunların ardından şarkıcı Yaşar İpek, önceki gün Ataköy’de bir mekanda sahne aldı. Yaklaşık sekiz ay önce birlikte aşk yaşamaya başlayan Bestemsu Özdemir ve Serkan Mehmet Durdu da, İpek’i dinlemeye gelenler arasındaydı.

Ünlü çifti gören basın mensuplarının, “Bestemsu hanımın evlilik teklifi beklediğini söyledi. Siz neler söylemek istersiniz?” sorusunu yönelttiği Durdu; “Yakında gelecektir” diyerek, sevgilisine kısa zaman içerisinde evlilik teklifinde bulunacağını itiraf etti.

“ŞANS BU SEFER BENDEN YANA”

Öte yandan Bestemsu Özdemir-Serkan Mehmet Durdu çifti, geçtiğimiz nisan ayında Bebek’te basın mensuplarının karşısına el ele çıkmıştı. Oyuncu, “İlişkimiz yaklaşık iki-üç ay önce başladı” ifadelerini kullanmıştı. Daha önce verdiği bir röportajda “Aşktan yana yüzüm gülmüyor” sözleri hatırlatılan Özdemir, “Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum, şans bu sefer benden yana gibi oldu” demişti.

‘Tüm dünyada sınırlar belli’
PaYLaŞşşş