Merve Oflaz sörf tahtasında Allan Hakko’yu büyüledi

Eski Survivor şampiyonu Merve Oflaz, şimdilerde Allan Hakko’yla mutlu bir hayat sürüyor. Oflaz, Survivor yarışmasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. İkinci Survivor’a gidişinde diğer yarışmacıların Oflaz’a “Sen nasıl Survivor şampiyonu oldun?” dediği ortaya çıktı. 2008 yılında katıldığı Survivor yarışmasıyla adını tüm Türkiye’ye duyuran Merve Oflaz, finalde İhsan Tarkan ile mücadele ederek Survivor şampiyonu olma başarısını gösterdi.

“ADADA YEMEK ARAKLADIĞIM OLMUŞTUR”

Merve Oflaz, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un ”Bize Kaldı” adlı Youtube kanalında yaptığı bir itiraf ile büyük şaşkınlık yarattı. “Hiç yemek çalıyor muydunuz?” sorusuna yanıt veren Oflaz, “Arada bir aşırdığım olmuştur” ifadelerini kullandı.

“İKİNCİ GİDİŞİMDE MOBBİNGE UĞRADIM”

Merve Oflaz, 2015 yılında Survivor’a ikinci kez katıldığı sırada yarışmacılarla pek iyi anlaşamadığını ve sporcu kadın yarışmacıların kendisine “Sen nasıl Survivor birincisi oldun?” tarzında eleştiriler yaparak psikolojik baskılar yaptığını dile getirdi. “İkinci gidişim adeta faciaydı. Bana diğer yarışmacılar tarafından mobbing yapıldı” diyen Merve Oflaz, açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan cemiyetin ünlü ismi Allan Hakko ve oyuncu Merve Oflaz, ilişkilerini çok göz önünde yaşamamayı tercih etse de zaman zaman magazin gündeminde yer alıyor.

Merve Oflaz: Kötü kadın rolü oynamak isterim

‘EVLİLİK’ SORUSUNA CEVAP

“2022 yılında sizden mutlu haber alır mıyız?” şeklindeki soruya güzel oyuncu, “Biz çok mutluyuz zaten arkadaşlar” karşılığını vermişti.

BODRUM SULARININ TADINI ÇIKARDILAR

İki yıldır aşk yaşayan oyuncu Merve Oflaz ile iş insanı sevgilisi Allan Hakko, Bodrum’da tatillerine devam ediyor. Çift, önceki gün Cennet Koyu’nda objektiflere takıldı. Allan Hakko suyun üzerinde havalanan elektrikli sörf tahtası ile eğlenceli anlar yaşadı. O sıralarda Merve Oflaz ise deniz bisikleti kullanarak Cennet Koyu’nun tadını çıkardı.

FİT GÖRÜNTÜSÜ DİKKAT ÇEKTİ

Allan Hakko’nun tekneye geçmesinden sonra bu kez sevgilisi Oflaz, elektrikli sörf tahtasını alarak hünerlerini sergiledi. Allan Hakko ise tekneden Oflaz’ı izleyerek, “Bravo aşkım” diyerek, destek verdi. Oflaz fit vücudu ile yine büyüledi.

TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİLER

Merve Oflaz ve sevgilisi Allen Hakko, geçtiğimiz haftalarda The Beach Of Momo’da görüntülenmişti. Arkadaşları ile birlikte önce restaurant kısmında yemek yiyen Oflaz-Hakko çifti sonra localarına geçmişti.

Merve Oflaz’ın zor anları!

PaYLaŞşşş