Defne Samyeli: Gittiğimiz yerde deniz vardı, biz de girdik!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda sözü Sibel Algan’a, müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait ‘Abidin’ parçasını sevenleriyle buluşturmuştu. Yeni eseriyle ilgili olarak ise “’Bundan sonra hiçbir şeyi kafama takmayacağım’ diyenleri dansa davet ediyorum. Tek bildiğim şey de bizi müzik kurtaracak” açıklamasını yapmıştı.

YORUM YAĞDI!

Bir dönem oyuncu olarak kamera karşısına geçen, son dönemde ise müzik kariyeriyle ön planda olan eski haber spikeri, sonraki günlerde Etiler’de bir mekan çıkışı objektiflere yansımıştı. İlk şarkısına çektiği klipte adeta avuç avuç çikolata yediği sahnelere sosyal medyada yorum yağan ünlü şarkıcıdan, olumsuz mesajlara cevap gelmişti.

“İNSANLAR ÇİKOLATA YEMİYOR MU?”

Elleriyle çikolata yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, söz konusu eleştirilere şu ifadelerle sert çıkmıştı:

Alıntı Metni
Defne Samyeli’yi sinirlendiren ‘estetik’ sorusu!

“YENİ DÖNDÜM”

Geçtiğimiz hafta ise tatile giderek stres atan ünlü isim, önceki günlerde Bebek’te yer alan bir mekandan çıkarken kameralara yansımıştı. 50 yaşındaki Samyeli, gazetecilerin sorularını yanıtlamak istemediğini dile getirmiş; ancak, “Tatil nasıl geçti?” sorusuna kayıtsız kalamamış ve “Çok güzeldi, yeni döndüm. Daha paylaşacağım fotoğraflar var!” demişti.

Eski spiker ve Türkiye güzeli, sonraki günlerde bu dediğini yaparak; denizden çıktığı anları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

“SOĞUKTU AMA KEYİFLİYDİ”

Tüm bunların ardından Defne Samyeli, geçtiğimiz akşam yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Arkadaşı ile yemek sonrası basın mensuplarına poz veren Samyeli, muhabirler ile ayaküstü sohbet etti.

Kasım ayında denize girdiği karelerle sosyal medyada büyük ilgi gören şarkıcı, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu
PaYLaŞşşş