Beyazıt Öztürk’ten set paylaşımı!

Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz ay İzmir Alaçatı’da bisiklet sürerken görüntülenmişti. İşlerin azalmasından dolayı artık İstanbul’a çok az gelip gittiğini söyleyen şovmen, “Annemle birlikte daha çok burada kalıyorum, ona da iyi oluyor. Bol bol spor yaparak, vakit geçiyorum. İstanbul’da rahat yapamıyorsun, burada daha güzel keyifli oluyor” demişti.

SÜRPRİZ PROJE: HEYKEL ATÖLYESİ KURDUK

Yeni bir proje ile ekrana dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Beyazıt Öztürk, “Ekranları özlediniz mi?” sorusu yöneltilince şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

“ACUN’DAN HABER BEKLİYORUZ”

53 yaşındaki komedyen, “Yeni projeler var mı? sorusuna, “Kafamda genel kültür üzerine yarışam programı var, şu an pişirmeye çalışıyoruz ekiple beraber. Belki ‘Beyaz Show’ yeniden olur. Onunla ilgili belki bu sene, belki önümüzdeki sene dünya turnesi planlıyorum. Acun’dan haber bekliyoruz, ‘Ne olacak ne bitecek’ diye. Şimdi burada yazıyorum da 22 sene ‘Beyaz Show’, radyo… Birçok hatıra ve görüntü var. Bütün bunları nasıl değerlendirebilirim ne yapabilirim? Yeni bir oyun çıkartabilir miyim? Yoksa bu yeni dijital kanallara bunlarla ilgili yeni bir şey mi yapabilirim? Kafamda bunları oturtmaya çalışıyorum. İçime sinecek güzel bir proje olsun. Artık dijital kanalarımı, iş kanallarına mı? Bir tanesine yapılacak, içeriğine göre şekillenecek” yanıtını vermişti.

‘Mal varlığına el konulsun’

“ÇOK YAKINDA”

Ekranların sempatik ismi, hem tatil yapıyor, hem de çalışma hayatını aksatmıyor. Sosyal medyada ara ara yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiren 53 yaşıdnaki ünlü şovmen, sette çekilen bir karesini takipçilerinin beğenisine sundu.

Son olarak bir elektronik şirketinin reklam çekimleri için kamera karşısına geçen Öztürk, 2.3 milyon fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesaabından yayınladığı kareye, “Çook yakında” notunu düşerek, sevenlerini heyecanlandırdı.

Binlerce beğeni aldı
PaYLaŞşşş